banner851

banner614

BEĞENİ TOPLAYAN OYUN

banner619

Demokrasi nöbetinin 18. gününde Düzce Gençlik Merkezi tiyatro oyuncuları tarafından Anıtpark'ta sahnelenen “Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe” isimli tiyatro oyunu büyük beğeni topladı.

banner846
Gündem 02.08.2016, 17:26
2407
BEĞENİ TOPLAYAN OYUN
banner844
banner785
15 Temmuz Darbe Girişimi'nin 18 gününde de Düzceliler meydanı boş bırakmadı. Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri dün gece de yine Anıtpark’ta toplanan yüzlerce demokrasi nöbetçisini yalnız bırakmadı.

Anıtpark'ta kurulu bulunan sahneden halka seslenen Cumayeri Belediye Başkanı Recep Tuna, darbe girişiminin bertaraf edilmesinin onlarca kahramanı olduğunu söylerken, darbecilerin bir kez daha bu ülkede kalkışmaya yeltenemeyeceğini söyledi.

Türkiye Roman Konfederasyonu Kadın Kolları Başkanı Sibel Gün Çabuk da nöbetin 18. gününde Anıtpark’ta toplanan vatandaşlara hitap etti.

Çabuk’un konuşmasının ardından, Düzce Gençlik Merkezi tiyatro oyuncuları, “Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe” isimli tiyatro oyununu sergiledi.

Anıtpark’ta toplanan vatandaşlar tarafından beğeni toplayan tiyatro gösterisi büyük alkış aldı. Tiyatro oyununun ardından Konuralp Merkez Cami ekibi Kuran-ı Kerim tilaveti okudu.

Nöbet, yine sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti.

 

Yorumlar (1)
Millet meydanlarda 5 yıl önce
Helal o belediye başkanına.Aldığı maaş anasının ak sütü gibi helal olsun, bizim başkanda denizliye tas bakmaya gitmiş.Fark ortada..
kapalı