banner851

banner614

BEKLENEN KAR YAĞIŞI BAŞLADI

Beklenen kar yağışı Düzce’de başladı. Özellikle yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı Cuma gününe kadar sürecek. Kar yağışı, Düzce’nin çevre illerle olan bağlantısında sürücülere zor anlar yaşatıyor.

banner619
Gündem 24.01.2018, 10:29 24.01.2018, 19:18
3155

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı uyarılar neticesinde beklenen kar yağışı nihayet başladı. Düzce’de bir süredir etkili olan soğuk hava yerini kar yağışına bıraktı. Meteorolojiden edinilen bilgiye göre, gece saatlerinde şehir merkezinde etkili olan kar yağışı Cuma günü dahil olmak üzere 3 gün sürecek.

Geçtiğimiz günlerde Bolu TEM Otoyolu Bolu Dağı kesimi ile D-100 Karayolu’nun Karanlıkdere, Bıçkıyanı, Bakacak ve Sarıçökek mevkiinde etkisini gösteren kar yağışı Düzce-Zonguldak bağlantısını sağlayan D-655 Karayolu Kabalak Rampası’nda da etkisini göstermeye başladı.

Ulaşımda olumsuzluk yaşanmaması için karayolları ekipleri güzergahlarda kar küreme ve tuzlama çalışmalarına başlarken İl Özel İdare ekipleri ise köy yollarını açma çalışmalarını sürdürüyor.Trafik ekipleri sürücüleri özellikle araçlarına yönelik kar lastikleri ve yakın takip ile aşırı hız konusunda uyarırken, yüksek kesimlerde kar kalınlığı daha da artıyor.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (7)
Misafir 4 yıl önce
Tamamamen küresel bir durum başka şeylere yormayın sen doğanın dengeleri ile oynarsan sonu budur .herşeyi bir denge üzerine yaratan mevla dengeleri bozacak işlerdense uzak durmamizi istiyor ama yok insanoğlu doyamadı gitti .
Kalıcı Konutlar Sakini 4 yıl önce
Kalıcıya yağmıştı geri eridi. Ara ara kar yağıyor
BU KADAR. 4 yıl önce
BEKLENEN KAR YAĞIŞI BİTTİ.
AĞAÇLARI YOK EDERSENİZ YAĞMURDA ARTIK BEKLENEN YAĞMUR GELDİ BEKLENEN YAĞMUR YAĞMADI DİYE HABERLER OLACAK ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA.BİRAN ÖNCE DÜZCE OVASI VE DAĞLAR AĞAÇLANDIRILMALIDIR.
Yiğit 4 yıl önce
Heryerde yağiyor ama Düzce merkeze bir yamıyor bukar bir keramet zizlik var düzcede
DERVİŞ İMAMOĞLU 4 yıl önce
Amerikada ağaçmı var sanki heryer beton ancak kar fırtınası eksik olmadı bu sene
YİĞİT' HABER OLUMSUZ 4 yıl önce
AĞAÇ YOK.AĞAÇLAR SON HIZLA KATLEDİLİP BETONLAŞIYOR HERYER.
Cengiz 4 yıl önce
Allah razi olsun özel idare ekiplerine,acaba belediyeye baglaninca bu hizmet alinacakmi ??????