banner851

banner614

BEKLENEN KARAR ÇIKTI!

Kazan ilçesinin adının 'Kahramankazan' olarak değiştirilmesi ve 15 Temmuz'un 'Demokrasi ve Milli Birlik Günü' adıyla resmi tatil ilan edilmesine dair kanun teklifi kabul edildi.

banner619
Gündem 25.10.2016, 21:55 27.10.2016, 13:21
3450
BEKLENEN KARAR ÇIKTI!
Ankara'nın Kazan ilçesinin adının 'Kahramankazan' olarak değiştirilmesi ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün resmi tatil yapılması kabul edildi.
TBMM Genel Kurulu'nda Ankara ili Kazan ilçesinin adının Kahramankazan olarak değiştirilmesi ve Ulusal Bayram ve Genel Tatiller Hakkında kanunda değişiklik yapılmasına dair kanun teklifi görüşmeleri yapıldı.

KAZAN KAHRAMANKAZAN, 15 TEMMUZ RESMİ TATİL OLDU
Kazan ilçesinin adının Kahramankazanolarak değiştirilmesi ve15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün resmi tatil yapılması kabul edildi.
Yorumlar (3)
S 5 yıl önce
Abrı keskın fındık fıatkaraı tek bır ferrolının elıne kalmış devlet tmo depoların fındık lmdıgı surece fındık fıtlrı yukselmez karadenız mılletvekıllerıde fıneık fıtı hakkınd uyumaktdır bız halk olrak bu mıllet vekıllerı bıızm hakkımızı arasındıye oy verdık. Bu dan sonra bızım hakkımızı savunan mıllet vekıllerıne oy verelım
Hakkı 5 yıl önce
15 temmuz cumartesiye geliyor zaten bişey çıkmaz
Fındıkçı 5 yıl önce
Çok güzel doğrusu.Bu meclisten bir tek FINDIK İÇİN MÜDAHALE ALIMI kararı çıkmadı.Sözde geçen sene meclise sunuyordular