banner851

banner614

BELEDİYE: “EDS HAZIR!”

banner619

Düzce Belediyesi kısa adı EDS olan ‘Elektronik Denetleme Sistemi’nin uygulamaya geçmesi için hazırlıkların tamamlandığını belirterek, sistemin talimat alındığında hizmete gireceği ifade edildi.

banner846
Gündem 31.05.2017, 15:42 01.06.2017, 16:30
6067
banner844

Düzce Belediyesi tartışmaların ışığında kurulum aşamaları yapılan ‘Elektronik Denetleme Sistemi’nin devreye alınması için gereken tüm hazırlıkların tamamlandığını duyurdu.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, EDS’ye ilişkin belediye sınırları içindeki alt yapı çalışmalarının tamamlandığını belirterek ‘ sistem hazır, uygulamaya geçirilmesi konusunda talimat alındığında hizmete girecek’ dedi.

EDS sisteminin yerel yönetimlerin projesi olmadığını vurgulayan Belediye Başkanı Mehmet Keleş “EDS uygulamasını yapacak olan Düzce belediyesi değildir. Türkiye’de 115 şehirde sistem kuruludur. Karayolları ve şehir içi ulaşımda trafik akışının düzenlenmesi, araç ve yaya güvenliğinin sağlanması açısından getirilmiş bir sistemdir. Hız nedeniyle karayollarımızda ne yazık ki can kayıpları yaşanmaktadır. Bu sistem belirlenmiş trafik kurallarına riayet edilmesini sağlamaktadır” dedi.

Yorumlar (58)
gereksiz uygulama 4 yıl önce
115 ŞEHİRDE kuruludur demiş. ne zamandır 115 şehir olduk :D
Can . D 4 yıl önce
SAYIN KELESIN BASKA ISI YOK YENI OYUNCAHINI BULDU EDS TV NIN BASINA GECER ARABALARI SAYAR KIM HIZLI GITDI GELSIN PARALAR ZATEN PARK PARALARI ALIYO BELEDIYE BENZIN OLMUS 5 TL YÜKLENIN HALKIMIZA NEREYE KADAR SIKIN BOGAZINI YAZIKLAR OLSUN
kudret 4 yıl önce
uygulama gayet güzel olur. kurallara uymak istemeyen magandaları tabi ki rahatsız edecek. onlar için ne adalet var ne saygı.. ver mehteri ver...!
düzceli 4 yıl önce
borç varsa halkın cebindeki parayla kapatılmaz.
Sn düzceli 4 yıl önce
Dur bi dur. Cebimize razıyız. Başka bişe istemesinler yeter ki
Soğukpınarlı 4 yıl önce
Bir yıl oldu doğalgaz için kesilen asfalt kapatılmadı her gün daha da kötüye gidiyor. Doğalgaz abonelik ücretlerini neden verdik. Eds sistemi kurmanız için mi. Yol yok gitmeye düz yola çıkınca da ceza çok yemeye.
Ünlü 4 yıl önce
belediye mümkünse olimpiyat ışıklarına çözüm bulsun.Işıklardan 3 kerede geçince artık sevinir olduk!
Kıvırcık 4 yıl önce
Bazen servisi kaçıracam diye koşuyorum. Eds nin altından geçerken istemsizce yavaşlıyorum. Ne hale geldik ya! Var ol Başkan
HABERİ İYİ OKUYUN! 4 yıl önce
Belediye Başkanı EDS bizim sorumluluğumuzda değil diyor. Haberi adam gibi okumadan bir sürü saçma yorum yapmışlar. Arkadaşa haberi bir düzgün okumasını öğrenin önce. ÖN YARGIYI bırakın! EDS yerel yönetimlerin projesi değildir diyor!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın