banner851

banner614

BELEDİYEDE SEÇİM GÜNÜ!

banner619

Düzce Belediye Meclisi, yeni belediye başkanını belirlemek için toplanıyor. Genel Merkez'de yapılan mülakat sonucunda AK Parti'nin adayı Dursun Ay olurken, şimdi gözler MHP'nin aday çıkarıp çıkarmayacağına çevrildi. Ancak hala isimler üzerinde tartışmalar devam ederken, bu değişimin Düzce'nin kaderini nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor.

banner846
Gündem 06.10.2017, 14:27 06.10.2017, 16:31
1544
BELEDİYEDE SEÇİM GÜNÜ!
banner844
Beklenen gün geldi, çattı. Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in istifasının ardından boşalan koltuğa kimin oturacağı dakikalar sonra belli olacak.

Düzce Belediye Meclisi saat 15.00’da yeni belediye başkanını belirlemek için toplanacak.  

Kritik seçim öncesi bu sabah Ankara’ya çağrılan Murat Caymaz, Hasan Küçük ve Dursun Ay ile yapılan görüşme sonucunda, AK Parti Genel Merkezi, Düzce Belediye Başkanlığı adayı için Dursun Ay isminde karar kıldı.

2019 Yerel Seçimleri'ne 2 yıldan az bir süre kala Düzce’de yaşanacak bu değişimin kentin geleceğini ne yönde etkileyeceğini ise zaman gösterecek.

Bazı çevreler, görevden alma iddialarının gölgesinde başkanlığı bırakan Mehmet Keleş'in gitmesini yerinde bir karar olarak yorumlarken, kimilerine göre ise Mehmet Keleş'in de başkanlık için işaret ettiği Dursun Ay da bekleneni veremeyecek. Başkanlık için öne çıkan diğer isimler Murat Caymaz ve Hasan Küçük'ü de doğru karar olarak görmeyenlerin kayyum beklentisini sık dillendirdiği Düzce'de artık AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin'in de koltuğa oturması için yoğun baskı yaptığı konuşulan Dursun Ay'ın başkan olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Haber:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (14)
seçmen 4 yıl önce
2019 seçimlerine fazla birşey kalmadı sabırlı olun. ak koyun kara koyun belli olur her secimde sandığa gomulenlerden ses her zamanki gibi fazla çıkıyor sadece eleştir zaten başkada bı ise yaramiyorlar
DÜZCELİ 4 yıl önce
HA HASAN HA KEL HASAN... BU BELEDİYE DÜZCE DE AKP Yİ YOK EDECEK. BURAYA YAZIYORUM.
Yuri 4 yıl önce
Hiçbirinin Keleş ten farkı yok, bırakın kayyum yönetsin...
Emre 4 yıl önce
Al birini vur ötekine hayirli isler duzce belediyesi ...
soner çetinkaya 4 yıl önce
VATANA MİLLETE HAYIRLI UĞURLU OLSUN DÜZCEYİ PERİŞAN ETTİNİZ.
actombo8161 4 yıl önce
ARTIK OY YOK AKP'YE
ozan 4 yıl önce
Haydi mhp top sende o topu 6 akp meclis üyesine pas at golü yap. Maç başladı.
actombo8161 4 yıl önce
AKP için oy kaybı.
eğitimli,vizyonu sahibi başka bir insan yok mu?ilçe belediye başkanlarından birini getirseler daha iyi olurdu.yazık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın