banner851

banner955

BELEDİYEDEN 2 BİN KİŞİLİK İFTAR

Düzce Belediyesi tarafından Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde düzenlenen ‘Dostluk İftarına’ yaklaşık 2 bin kişi katıldı. İftarda konuşan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce ve Hakkari arasında dostluk köprüsü kurulduğunu belirterek, ‘Yüksekova'yı daha yaşanılır bir kente dönüştürmek istiyoruz. Belediye başkanlarımızla tecrübelerimizi paylaşmak için de buradayız.’ dedi.

Gündem 12.06.2017, 12:12 12.06.2017, 14:57
2264

Düzce Belediyesi, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 2 bin kişilik iftar yemeği verdi. İlçenin İpek Yolu üzerindeki bir düğün salonunda verilen iftarda, Başkan Mehmet Keleş, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları ile Belediye Meclis üyelerinin yanı sıra Hakkari Vali Yardımcısı Hasan Ongu başta olmak üzere Hakkari ve Yüksekova protokol mensupları da hazır bulundu.

“Alt ve üst yapı eksikliklerini gidermek için ciddi çalışmalar yürütüyoruz”
Bir süre önce Hakkari Belediyesi’ne atanan kayyuma danışmanlık görevine getirilen Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, iftar sonrası yaptığı konuşmada, “Programımız çok başarılı geçti. AK Parti Genel Merkezi’nce Hakkari’ye görevlendirildim. Belediye başkanlarımızla tecrübelerimizi paylaşmak için de buradayız. Burada alt ve üst yapı eksikliklerini gidermek için ciddi çalışmalar yürütüyoruz.’ dedi.“Yüksekova'yı daha yaşanılır bir kente dönüştüreceğiz”
Düzce ile arasında dostluk köprüsü kurulan Yüksekova'yı daha yaşanılır bir kente dönüştürmek istediklerini vurgulayan Başkan Keleş, "Gerek Düzece Belediyesi, gerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi imkanlarıyla, gerekse devletimizin, Ankara merkezi idaremizin imkanlarıyla en kısa zamanda bu kentin sıkıntılarını çözeceğiz. Bunun için geceli gündüzlü çalışacağız." şeklinde konuştu.“Yüksekova terörle anıldığı günleri geride bıraktı”
Hakkari Vali Yardımcısı Hasan Ongu da ilçede geçen sene zorlu bir süreç atlatıldığını vurgulayarak, Yüksekova’nın terörle anıldığı günleri geride bırakıp artık hizmetlerle, yatırımlarla anılacağı günlerin sayfasını açtığını dile getirdi ve şu görüşlere yer verdi: “Biz artık daha düne kadar Yüksekova’da konuştuğumuz tatsız konuları değil hizmeti, çalışmaları konuşuyoruz. Önümüzdeki dönemde yatırımlarla birlikte birlik ve beraberlikten, kardeşlik köprülerinden ve Yüksekova’nın farklı belediyelerle kardeş olup başka iklimleri, tecrübelerin konuştuğu günlerden bahsetmeye başlayacağız. Bu anlamda Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e çalışmalarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.”

Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı iftar programı, okunan yemek duasıyla son buldu.

Haber:C.ÜSTÜNER

Yorumlar (36)
Veysel sak 5 yıl önce
Düzce yi adam ettinde orası kaldı arkandan sövmesinlerde
Düzceli 5 yıl önce
Ya sen önce kendi halkınla bağ kur düzceyi yasanılabilir hale getir sonra hakkariyi hepimizin cabasıyla düzeltiriz
Yuri 5 yıl önce
Mehmet Keleş fıkra gibisin :)
PEH PEHH 5 yıl önce
YANİ DÜZCEYİ YAŞANIR, REFAH SEVİYESİ YÜKSEK, HER ŞEYİ 4/4 LÜK MÜŞ GİBİ SIRADA HAKKARİ Mİ VAR. DÜZCE SOKAKLARI PİSLİK VE BOZUK YOLLARLA DOLU PARALI YAPILAN KALDIRIMLAR VS. BUNLAR EKSİK DEĞİLMİ, HAKKARİYİ KALKINDIRACAKLARMIŞŞŞŞŞ
millet 5 yıl önce
düzcemiz bitti de orası kaldı belediye başkan yardımcısı ali güney de orada acaba orada hangi imarlar gözüne ilişti yahu Allah sorar hesabını yanı basımızda bolu hava yolu için bakandan söz alıyor bizimkiler bakıyor azı açık
adamın teki 5 yıl önce
Sayın Keleş arabasını zırhlı bir arabayla değiştirirse şaşırmayın!
Burak 5 yıl önce
Ye kürküm ye.. yeme içme işlerini çok iyi beceriyosunuz...
Düzceli 5 yıl önce
On numara beş yıldızsın Başkanım..Seni çekemeyenler nasıl çatlıyorlar çatır çatır.Durmak yok Yola Devam Başkanım...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın