banner614

BELEDİYEDEN AÇIKLAMA VAR

banner619

Düzce Belediyesi öğrenci ve personel taşımacılığı yapan servis şoförlerinin alması zorunlu olan S plaka denetimleri öncesi yaşanan yoğunluk nedeniyle ek süre verildiğini duyurdu. Buna göre; gerekli evrakların tamamlanması için şoförlere 4 Mayıs 2020 Pazartesi gününe kadar süre tanındı.

banner846
Gündem 01.02.2020, 11:04 01.02.2020, 11:39
1078
BELEDİYEDEN AÇIKLAMA VAR
banner844
Düzce Belediyesi sınırları içinde belirlenen güzergahlarda öğrenci ve personel taşımacılığı yapan kişi ya da kuruluşların haklarını korumak, korsan taşımacılığı önlemek, şehir içinde taşımacılığı düzene kavuşturmak, taşımacılık yapan kişi ya da kuruluşların araçlarını kayıt altına almak gerekçesiyle 2015 yılında yürürlüğe giren "Düzce Belediyesi S Plakalı Araç Yönetmeliği" kapsamında hak sahiplerinin alması zorunlu olan S plaka uygulamasına yönelik başvurular devam ediyor. Bu süreçte Düzce Belediyesi'nden S plaka işlemlerine ilişkin son başvuru tarihinin uzatıldığı yönünde bilgilendirme geldi.S plaka güzergâh denetimi hakkında yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi:
"İlimiz genelinde 3 Şubat 2020 tarihinde yapılacak olan (S) plaka denetimleri kapsamında, kurumumuza yapılan müracatlarda yaşanan yoğunluk ve (S) plaka sahiplerinin evraklarını tamamlayamaması nedeniyle, planlanan denetimlerin yapılabilmesi için 04 Mayıs 2020 Pazartesi tarihine kadar ek süre verilmiştir.Bu süre içinde (S) Plaka sahiplerinin mağduriyet yaşamaması için eksik evrak iş ve işlemlerini bitirmeleri önemle rica olunur."
Yorumlar (1)
Ayıptır be 1 yıl önce
Bir kere sözünüzün eri olun, lafınızın arkasında durun. Üç beş tane adamın lafına bakıp kaç senedir süre uzatıyorsunuz. Belediye olarak devleti böyle mi temsil esiyorsunuz!
18°
az bulutlu