banner851

banner955

BELEDİYEDEN HALKA ‘HASSASİYET’ ÇAĞRISI

Düzce’de ailelerin keyifli vakit geçirdiği ancak sık sık insan eliyle tahrip edilip kirletilmesi ile gündeme gelen Melen Su Park’ta bu kez tuvaletlere atılan atıklar kanalizasyon hatlarını tıkadı. Düzce Belediyesi, vatandaşları duyarlı olmaya davet etti.

Gündem 01.08.2022, 10:56 01.08.2022, 17:19
1723

Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon ekipleri vatandaşları Melen Su Park’ta bulunan kanalizasyon hattına atık atmamaları konusunda uyardı.

Kurumdan yapılan açıklamada, Düzceliler hassasiyete davet edildi. Her gün yüzlerce kişinin spor ve piknik yapıp parklarda eğlendiği Melen Su Park’ın tuvaletlerine atılanların kanalizasyon hatlarını tıkadığı vurgulanan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Atılanların hatların tıkaması nedeniyle Düzce Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri gün aşırı kanalizasyondaki yabancı maddeleri çıkarıyor. Tıkanıklığa neden olan çocuk ve kadın bezi, pantolon, iç çamaşırı, taş, şişeler ve cep telefonların kanalizasyon hattından çıkması görenleri şaşırttı.”

Belediyeden yapılan açıklamada, ayrıca vatandaşların daha hassas davranması istendi. Ekipler atıkların arıtma tesislerinin çalışma sistemini de bozduğunu belirterek, vatandaşların çevreyi korumada daha duyarlı davranması istendi.

banner844
Yorumlar (2)
suruyelilerdir yeeaa 2 ay önce
hep suriyelilerdir bunlar.biz çok aristokratız.hiç yere tükürmez sümkürmez sokakta geğirmz tarfikte çok çok saygılıyız.kötü şeyleri hep suriyeliler yapar.biz çok iyiyiz çok.
Hlk. 2 ay önce
Multecileee egitim verin...
19
açık