banner851

banner614

BELEDİYEDEN KAMUOYUNA DUYURU

Beyköy Belediyesi, 2017 yılının belde için yatırım ve hizmet yılı olacağını bildirdi. Belediyeden yapılan basın açıklamasında devam eden üst yapı çalışmaları hakkında kamuoyu bilgilendirildi.

banner619
Gündem 12.09.2017, 16:32 12.09.2017, 17:57
1907

Beyköy Belediyesi, beldede devam eden çalışmalara ilişkin yaptığı yazılı açıklama ile çalışmalardaki son durum hakkında bilgi verdi. Belde için 2017 yılının yatırım ve hizmet yılı olacağının bildirildiği açıklamada, alt yapı çalışmaları kapsamında içme suyu, kanalizasyon, doğalgaz ve merkez elektrik hatlarının yer altına alınması dâhil çalışmaların tamamlandığı kaydedildi.


 
Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte üst yapı çalışmalarına geçildiği, 2017 yılı Kasım ayı sonuna kadar üst yapı çalışmalarını tamamlanacağı belirtildi.
 
Açıklamada 2016 yılında belde genelinde 16 kilometre sıcak asfalt çalışmasının yapıldığı, 2017 yılında yapımına başlanan asfalt çalışmalarıyla yaklaşık 14 kilometre daha sıcak asfalt yapılacağı aktarıldı. Beldeye bağlı 5 mahallede merkez dâhil ana cadde ve ara sokakların tamamında çalışmaların tamamlanacağı vurgulandı.


 
“İmara açık asfaltsız yolumuz kalmayacaktır” denilen açıklamada, beldedeki ana caddeler ve ara sokaklarda kaldırım çalışmalarının başladığı, devam eden çalışmalar doğrultusunda yaklaşık 30 kilometre kaldırım bordürü ve 31 bin metrekare parke taşı döşeme çalışmasının da sürdüğü ifade edildi.
 


Ayrıca üst yapı çalışmaları kapsamında beldenin ana caddesi olan 1. Cadde üzerinde gidiş-geliş 2,5 kilometrelik alanda bisiklet yolu ile 1,5 kilometrelik alanda bölünmüş yol uygulaması ve orta refüj ışıklandırma çalışmasının yapılacağı duyuruldu.   

banner844
Yorumlar (8)
OSB yolu yapılsın 4 yıl önce
Şu aydınpınar yoluna da bir el atsanız keşke 1.OSB yolunu hiç mi görmüyorsunuz oraya da bir el atsanız keşke!!!
Vatandaş81 4 yıl önce
Beyköy belediyesi küçük bütçe ile bunları başarabildiği için sn.Osman kılıç'ı tebrik ediyorum.Allah vatan sevgisi olan hizmet sevgisi olan başkanlarımızı başımızdan eksik etmesin.
Vatandas 4 yıl önce
İnsanlarla dalga geçmeye utanmıyorlar da ne hizmeti sadece vatandaşın parasını yiyip rezil etmekten başka ne işiniz var hakkım en ufak yenilmiş ise haram olsun
Esnaf 4 yıl önce
Haber okumaktan bi haber vatandaş, vatandaş 2 ve mehmeet adlı rumuz. Bu haber beyköy belediyesinin haberi... Düzce belediyesinin değil!!! Ey yarabbim ne kadar okumayı seven bir milletiz :)
Beyköylü 4 yıl önce
Yorum yapan arkadaş ne audisi burası beyköy duzce değil..biz başkandan memnunuz..siz kendinize bakın duzce merkezdeki kardeşlerim...Osman başkan sempatik biri.ben seviyorum..bidaha girsin tekrar verecem
VAtandaş 2 4 yıl önce
5 yıl bekledik yol yaptılar hem de merkez mahallede ama rogar kapaklarını kapattılar. Taşkın oldu evimin önü derya oldu. Aradık gelip açtılar. Tam bir leylalar. duyurulur
Mehmeeet 4 yıl önce
Belediye Başkanından duyuru. Göreve geldiğim günden beri audimde yatıyordum. Görevden alınacağımı duyunca çalışmaya başladım.
Vatandaş 4 yıl önce
Bunlar aklımızla bizimle dalga geçiyorlar bigidin ...ne süslerseniz süsleyin ne yaparsanız yapın günahlarınız peşinizi bırakmayacak hakkımı hiç bir şekilde helal etmiyorum...oyda vermiyorum.