banner614

“BEN PARTİLER ÜSTÜ BELEDİYE BAŞKANIYIM”

banner619

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, DEVA Partisine nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette, DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik eden Şahin, kendisinin partiler üstü Belediye Başkanı olduğunu söyledi.

Gündem 19.11.2020, 10:56 19.11.2020, 11:11
1503
“BEN PARTİLER ÜSTÜ BELEDİYE BAŞKANIYIM”
banner785

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerine yönelik ziyaretlerine ara veremeden devam ediyor. MHP’den ihraç edilmesinin ardından, bağımsız olarak Belediye Başkanlığı görevine devam eden Şahin, bu kez de DEVA Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti.

Ziyarette, DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz ve il yönetim kutulu üyelerini tebrik eden Şahin, “Yeni bir oluşum için yola çıktınız. Bu yolda Allah size güç versin. Bizler bu memlekete hizmet etmek için varız. Sayın Murat Caymaz ve parti yöneticilerini yeniden tebrik ediyorum. Biliyorsunuz, ben bağımsız bir Belediye Başkanı olarak görevime devam ediyorum. Yani partiler üstü bir Belediye Başkanıyım. Halkımızın ve ilçemizin sorunları için gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DEVA Partisi İl Başkanı Murat Caymaz ise, “Kaynaşlı İlçemizin sevilen Belediye Başkanı Sayın Birol Şahin bugün DEVA Partisi İl binamızda bizlere nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında güzel bir sohbet gerçekleştirdik.  Sayın Birol Şahin'e çok teşekkür ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (7)
duzcelı 2 ay önce
bu arkadas kendını londra beledıye baskanı sanıyo galba
emin akın ABAĞBA 2 ay önce
SELAMLAR HAYIRLI CUMALAR ANKARADAN BİROL BAŞKANA VE DÜNYAYA SELAMLAR
Vay bee 2 ay önce
ben Şahin hazretleriyim diyosun yani.. ülkem insanı makam sahibi olunca sonuc genelde bu oluyo
hasan 2 ay önce
senin de ne olduğun belli değil. bir çizgisi olmalı adamın
Murat 2 ay önce
Ahmet Davutoğlu faciasını örtmeyi, unutturmayın hedefleyen bir davranış olmuş ama bardak bir defa kırıldı. Birol Şahin artık asla Reis sevdalılarının oyunu alamaz.
Osman 2 ay önce
Partiler üstü değilsin başkan. Senin bi partin vardı. Abuk subuk konuşuyorsun, partiyi utandırıyorsun diye koydular seni kapıya. Şimdi de hiçbir parti seni istemiyor. Sen partiler altı olmuşsun. O yüzden sovu azalt, işine odaklan. İşinde iyisin en azından.
O iş 2 ay önce
Bitti. Deva partisi seni bitirir. En üstten en alta dustun benim gözümde
-3°
parçalı az bulutlu