banner851

banner955

BEYKÖY BELDESİNDE ESNAF UYARILDI…

Koronavirüs salgınında kontrollü normalleşme sürecine girilmesinin ardından, Beyköy Beldesinde denetim yapıldı. Yapılan denetimlerde esnaflar ve vatandaşlar, salgına karşı alınan önlem ve tedbirlere uymaları konusunda uyarıldı.

Gündem 04.03.2021, 15:09
1065
BEYKÖY BELDESİNDE ESNAF UYARILDI…

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Kovid – Salgını ile ilgili Türkiye’de kontrollü normalleşme sürecine girilmesinin ardından, tedbirlerde en üst seviyeye çıkartıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, yeni dönemle ile ilgili 81 İl Valisi ile yaptığı toplantının ardından, Düzce’de denetimler sıklaştırılırken, tüm kurum müdürleri de sahaya inerek denetimlere katıldı.

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’ın ev sahipliğinde, beldede gerçekleştirilen denetimlere Düzce İl Jandarma Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Ali Akkaplan, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz ve İŞKUR Müdürü Ferhat Acar katıldı.

Yapılan denetimlerde, uzun bir aranın ardından yeniden işyerini açan esnafların, salgınla ile ilgili alınan tüm önlem ve tedbirlere uymaları istendi. Denetimlerin Düzce genelinde artarak devam edeceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Madur 2 yıl önce
Bu cengaverler a k p nin kucak kucağa sırt sırta yaptığı kongre toplantılarında nerdelerdi
27
parçalı az bulutlu