banner851

banner614

Beyköy İlköğretim'den Rölyef ve El İşi Sergisi...

Beyköy İlköğretim okulu’nda düzenlenen bir törenle başarılı öğrencilere belgeleri verilirken okulun sergisinin açılışı da yapıldı.

banner619
Gündem 06.06.2008, 12:40
222
Beyköy İlköğretim'den Rölyef ve El İşi Sergisi...

Beyköy İlköğretim okulu yıl sonu etkinlikleri nedeniyle düzenlenen törende, okulun başarılı öğrencilerine başarı belgesi, okula destek veren kişilere de teşekkür belgesi verildi.  

 

Törene, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer, Beyköy Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, okul faaliyetlerine destek veren kişiler, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Törende okulun en başarılı ve yarışmalarda derece yapan öğrencilerine başarı belgeleri ve hediyeleri verilirken, okula katkıda bulunan vatandaşlara da teşekkür belgeleri takdim edildi.

 

Törenin ardından okulda düzenlenen ebru ve rölyef sergisi açıldı. Örgencilerin eserlerinin sergilendiği serginin açılışını Milli Eğitim Müdürü Yusuf Sezer ve  Beyköy Belediye Başkanı  Mustafa Yılmaz yaptı.

 

Davetliler sergideki rölyef ve ebru sanatı örneklerini ilgiyle izlerken, öğrenciler konuklar için  ebru sanatının nasıl yapıldığına ilişkin bir örnek de sundular.

 

 

Yorumlar (0)