banner851

banner955

BİR BABANIN YÜREK YAKAN ÇIĞLIĞI

Bolu’da dizlerindeki ağrı nedeniyle hastaneye götürülen 3 yaşındaki Güler Gökmen’e lösemi teşhisi konuldu. Kızı için 3 ay içinde ilik naklinin gerçekleşmesi gerektiğini söyleyen inşaat işçisi baba Coşkun Gökmen ise “Kızım için uygun iliği bulsunlar. Herkes kan bağışında bulunsun” çağrısında bulundu.

Gündem 02.06.2017, 16:08 02.06.2017, 17:40
7610

Bolu’da yaşıyor 3 yaşındaki Güler Gökmen. Babası ise 29 yaşında bir inşaat işçisi ve 9 yaşında okula giden bir de ablası var. 5 ay önce dizlerindeki ağrı sebebiyle 3 yaşındaki küçük Güler’i, annesi Fatma Gökmen ve babası Coşkun Gökmen özel bir hastaneye götürdü. Güler’in ağrılarına çare bulunamayıncaAbant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü ve burada lösemi hastalığına yakalandığı belirlendi.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tetkikler sonucu lösemi teşhisi konulmasının ardından küçük kız Ankara Çocuk Sağlığı Hastalıkları Hemotoloji Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Mart ayında Ankara’da tedavisine başlanan 3 yaşındaki Güler Gökmen’e kemoterapi uygulanırken hastalığının ilerlemesi nedeniyle doktorlar tarafından ilik nakli yapılması kararı verildi.

Bolu’da inşaat işçisi olarak çalışan ve kızının hastalığının teşhisi konulduğu günden itibarenişine düzenli bir şekilde gidemediğini belirten baba Coşkun üç ay içinde ilik naklinin gerçekleşmesi gerektiğini ifade ederek şu çağrıda bulundu:

“Burada çalışıp kızımı görmek ve ihtiyaçlarını gidermek için haftada bir Ankara’ya gidiyorum. 9 yaşında okula giden bir kızım daha var yanımda. Kazandığım para şu an için zor yetiyor. Hasta olan kızımın fotoğraflarına bakarak hasret gideriyorum. 3 ay içinde ilik naklinin gerçekleşmesi gerekiyor. Buradan yetkililere sesleniyorum. Kızım için uygun iliği bulsunlar. Herkes kan bağışında bulunsun.”

banner844
Yorumlar (12)
SADIK MURAT 5 yıl önce
Lütfen dikkat,

Bu, genel halkı bilgilendirmek için Sağlıklı ve% 100 ciddi olan Bay veya Bayan
Böbreklerine bağışta bulunmak acilen Dr. Dr.
Guray Doğan Sesçuk, Cerrahi Hastanesinde Nefroloğum ..
Böbrek nakli için burada olan bir sürü hastam
motorcu 5 yıl önce
yardımcı olmak için öncelikle düzce kızılay kan merkezine gidip kan iliği örneği için 3 tüp kan vermeniz gerekiyor. daha sonrasında verdiğiniz kan herhangi bir hasta ile uyum sağlarsa kurum tarafından size dönüş yapılıyor.
Bynbjk 5 yıl önce
Kan bağışı Kızılay da oluyor donör olmak istiyorum diye belirtmek gerekiyor
vatan 81 mekan 14 5 yıl önce
koskoca boluda kan verebileceğimiz bi yer yok!! daha öncede rahmetli ilim akyar kızımıza bağış yapmak için düzceye kadar gelmiştim.. Allah aşkına boluda neden yok kızılay şubesi? ben gönüllüyüm yeterki boluda adres gösterin
Kamil 5 yıl önce
Îlik nakli için uyumluyuz deilmiyiz bu insanlara nasıl ulaşmaz iletişim numarasına yazmamissiniz. 05384342713 ulaşırsınız uyumluysa yardım etmek isteriz ilik için böbrek de il ama.
Kamil 5 yıl önce
İlik derken böbrek naklimi oluyor.
STONY 5 yıl önce
Allah yar ve yardımcısı olsun.
Duzce 5 yıl önce
Kan bağışını nerde yapıcaz bilgi yok lütfen bilgi verin
motorcu 5 yıl önce
ilk etapta düzce kızılay kan merkezine gidip sadece 3 tüp kan örneği vereceksiniz. sonrasında kan iliğiniz herhangi bir hasta ile uyum sağlarsa sizinle irtibata geçecekler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız