banner851

banner614

BİR KEZ DAHA DURUMUN CİDDİYETİNE DİKKAT ÇEKTİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Koronavirüs salgınına karşı vatandaşların dikkatli olmasını isteyerek, durumun ciddiyetine bir kez daha dikkat çekti.

banner846
Gündem 30.03.2020, 10:46 30.03.2020, 14:59
1577
banner844

Çin’in Hubei eyaletindeki Wuhan bölgesinde Aralık ayında ortaya çıktıktan sonra küresel bir salgın halini alan Yeni Tip (Covid 19) salgınına karşı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzceliler’e bir çağrıda daha bulundu.

Düzce Belediyesi eliyle şehrin dört bir yanında salgınla mücadele devam ederken, belediyeden yapılan anonslarla da vatandalara sokağa çıkmamaları yönünde uyarı yapılıyor. Uzmanların nisan ayı sonuna kadar tedbirin elden bırakılmaması yönünde tavsiyeler yaptığı bu kritik süreçte yetkililer de her platformda halkı evde kalmaya davet ediyor.

Salgın nedeniyle Düzceliler’i zorunlu olmadığı sürece dışarı çıkmamaları konusunda uyaran Başkan Özlü, “Salgına karşı mücadelemizde şahsi tutum ve tedbirimiz çok önemlidir. Koronavirüsün yayılma zincirini kırmak için; korkmadan, hafife almadan, sağlığımız ve geleceğimiz için zorunlu olmadıkça evimizden çıkmayalım” dedi.

Yorumlar (6)
Slm 1 yıl önce
Başkanim para yok 2 bin lira borc var arkadaş ariyo hakli iş yok nasil cikmayalim bişey söyleyin
İsimsiz 1 yıl önce
Siz bizi soktuğunuz durumları inceleyin önce faruk özlü ben çocuklarımı kıt kanaat zorla bakan bir anneyim tek gelirim çocuklarıma aldığım nafaka onuda ödemiyor belediyeniz tekrar dava açmaya kalkıyorum belediyeniz çalışanınızın maaşından kestiyo ama bize gelmiyo belediye yardım ediyomuş alacağımızı alsaydık yardıma gerek yoktu
HAKAN 1 yıl önce
SUYU KESİK VATANDAŞLAR VAR MİLLET İŞSİZ TOPLUM SAĞLIĞI İÇİN KESİLEN SULAR AÇILMALI.
Vedat akçair 1 yıl önce
Dimi ya işyerine 50 kişilik yemek geliyor o yemeği kaç kişi pişiriyor elliyor sosyal mesafeymiş Allah büyük
Mete 1 yıl önce
Sokağa çıkma yasağı önemli değil !! Para gitmesin cebinizden ölenlerin sayısı önemli değil.
Nuri 1 yıl önce
Çalışanlar ne yapsın Başkan