banner851

banner614

BİR KINAMA DA TABİPLERDEN!

banner619

Diyarbakır’da terör örgütü tarafından öldürülen Doktor Abdullah Biroğlu için basın açıklaması yapan Bolu-Düzce Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Fatih Demircioğlu, teröre kurban vermek bizleri derinden yaraladı ifadesini kullanarak “bu durum milli birlik ve beraberliğimizin bozulmasına neden olamayacak, aksine kenetlenmemizi ve dik duruşumuzu artıracaktır.”dedi.

banner846
Gündem 02.09.2015, 17:58
743
BİR KINAMA DA TABİPLERDEN!
banner844
Diyarbakır’ın Kulp ile Lice ilçeleri arasında yol kesen PKK’lıların otomobiline ateş açması sonucu hayatını kaybeden 26 yaşındaki Doktor Abdullah Biroğlu için Bolu-Düzce Tabip Odası Yönetimi bir açıklama yaptı.
           
Tüm bu yaşananları kınayan Bolu-Düzce Tabip Odası Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Fatih Demircioğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı:  “ Tüm kınamalarımıza ve uyarmamıza rağmen sağlık çalışanlarına şiddet haberleri maalesef toplum nezdinde sıradan hale gelmişken, sağlık çalışanları ve hekimler olarak teröre kurban vermek bizleri derinden yaralamıştır. Biz biliyoruz ki bölge insanı ile yüz yıllardır süregelen kadim dostluğumuz mevcuttur. Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı’nda vatan toprağının bekası için kanının son damlasına kadar savaşmaktan kaçınmamışlardır. Bu ülkenin tüm fertleri gibi sağlık çalışanları da, kuruluşundan bu yana var olma yanında, birliği ve dirliği adına çok ağır bedeller ödedi ve ödemeye de devam etmektedir. Ancak bu durum milli birlik ve beraberliğimizin bozulmasına neden olamayacak, aksine kenetlenmemizi ve dik duruşumuzu artıracaktır. Bolu-Düzce Tabip Odası yönetim kurulu olarak tüm şehit cenazelerinde olduğu gibi bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan ve menfur bir terör saldırısı sonucu hayatını kaybeden meslektaşımız Dr. Abdullah Biroğul'a Allahtan rahmet, başta ailesi ve yakınları olmak üzere tıp ve sağlık camiasına ve Yüce Türk milletine başsağlığı diliyoruz.”
Yorumlar (0)
23°
parçalı bulutlu