banner851

banner614

BİR VEKİL MÜDÜR DAHA MAKAMINDAN OLDU

banner619

Düzce'de tanınan bir idari amir daha kızağa çekildi. Uzun yıllardır Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine vekalet eden ve asaleten atanma bekleyen Zeki Yıldırım, "Lüzum görülen sebeple" müdür yardımcılığı görevine iade edildi.

banner846
Gündem 17.11.2020, 20:28 17.11.2020, 20:56
10958
BİR VEKİL MÜDÜR DAHA MAKAMINDAN OLDU
banner844

Düzce bürokrasisinde baş döndüren gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne vekalet eden Resul Taştan'dan sonra bir vekil müdür daha Vali Cevdet Atay'ın imzasıyla görevden el çektirildi.

Uzun yıllardır Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü makamına vekalet eden Zeki Yıldırım bugün kendisine ulaşan resmi yazıyla tekrar müdür yardımcılığı görevine alındığını öğrendi.

Sahada yoğun çalışması ile tanınan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan Yıldırım'ın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne asaleten atama beklerken ani şekilde vekil müdürlükten alınması şaşkınlığa neden oldu.

Düzce Valiliği makamının son aylarda idari amirlere yönelik her eleştiri ve ihbarı titizlikle değerlendirmeye aldığı ve yapılan incelemeler sonucu gerekli adımları attığı bilinirken, Yıldırım'ın yerine Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü makamına mevkidaşı Cemal Keskin'in vekalet edeceği öğrenildi.

Yorumlar (17)
MUHTAR 8 ay önce
Oooo bakıyorum da zeki beyin gidişine uzulen bir personel çıkmış hayret oysa tüm personel çok ama çok mutlu gidişine çünkü zeki bey koltuk uğruna kıramadığı uzmedigi hakkına girmediği personel kalmadı kurum kurtuldu çok şükür bence tüm kirdiklarindan tek tek helallik alması lazım ama personel hakkını helal edermi sanmam gelişin değil ama gidişin muhteşem oldu
Personel 9 ay önce
Zeki Bey gecesini gündüzüne katıp Düzce'de ne kadar engelli, yaşlı, kadın, çocuk, şehit yakını varsa hepsiyle birebir ilgilenir ve takip eder, yalnız çalışmayan ve problemli personel için sık sık yer değişikliği vs. yapmışlıgı doğrudur. Bu durum torpilli işçi personelin rahatını kaçırmış sonucunda Müdür Beye mesnetsiz karalamalar iftiralar atılmıştır. Ayrıca Müdür Bey çok çalışkan biridir hiç bir partinin ya da kişinin desteğine ihtiyacı yoktur o her konumda ve koşulda başarılı olacaktır. Zeki Bey değil Düzce kaybetmiştir bu böyle biline.!
PERSONELE CEVAP 9 ay önce
Sen adı geçen müdürle aynı yerde çalıştığına emin misin? Yoksa müdüre yaranabilmek adına mesai arkadaşların hakkında laf yetiştiren sen misin? Şehit yakınlarıyla iyi ilgilendiği doğrudur çünkü prim yapabileceği en önemli mecra orası. Sahi senin kaç akraban eşin dostun var o kurumda çalışan? Aynı soruyu bir de malum müdür için sor bakalım kendine! Siyasete hoş görünebilmek adına yaptıklarını sana bir anlatsam bu yazıyı yazdığın parmakların uçuklar! Bilip bilmeden konuşmayacaksın. Laf ederken önünü arkasını düşüneceksin. Biri çıkar bu lafları bana yedirir mi acaba diye düşüneceksin! Madem o kadar kendine güveniyorsun bir daha ki yorumunu adınla yaşta bilelim alim misin cahil mi!
Cafer 9 ay önce
Sanki Bakandı Koltuğundan alınıp azledildi.Adı üstünde Müdür vekiliydi Vekalet ediyordu Asli işi olan Müdür yardımcılığına iade edildi bunun haber olma değeri neki yaptınız...
Karacali 9 ay önce
Niye sürpriz olsun..
Yeter kardeşim kaç senedir o makamı meşgul etti..
Kimseye kalmaZ....
ali 9 ay önce
iyi olmuş
Abarymayin 9 ay önce
Devletin bayrağının olduğu her yerde çalışırım diye işbaşı yaparken memur amir di yardımcısı bakmaz görev istenmez tevdi edilir.sayin vali bu şekilde uygun görmüş bu kadar basit haber niteliğine gerek bile yok normal isler
Aa 9 ay önce
Düzce İl Özel İdaresi İş makineleri, DSİ İş makineleri özellikle muhtarların ve onların yakınlarının şahsi işlerini yapmaktadırlar. İsteyene kanıt hemen gösterilir.
Watandas 9 ay önce
Sn bakanım lütfen devlet hastane müdürlerinde gözden geçirin.. herkes başına buyruk
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın