banner851

banner614

BİSİKLET VE SCOOTER’LAR TRAFİK YÜKÜNÜ HAFİFLETECEK

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün DÜBİS adıyla hayata geçirmek istediği projelerden biri olan Düzce Akıllı Bisiklet Kiralama Sistemi ihalesi tamamlandı. Vatandaşların şehirde bisiklet kullanarak hem sağlıklı kalmalarını, hem de şehirdeki trafik yoğunluğunun azalmasını sağlayacak proje için yapılan ihaleyi 10 yıl süreyle, Girdeban Elektronik Turizm Ticaret Anonim Şirketi kazandı.

banner619
Gündem 22.01.2021, 13:45 22.01.2021, 12:48
3608
BİSİKLET VE SCOOTER’LAR TRAFİK YÜKÜNÜ HAFİFLETECEK

Düzce Belediyesi tarafından, 300 adet akıllı bisiklet ve 200 adet elektrikli akıllı scooter çalıştırma hakkı verilmesi için yapılan ihale sonuçlandı. İhaleyi 10 yıl süreyle Girdeban Elektronik Turizm Ticaret Anonim Şirketi aldı.

Düzce Belediyesi sınırları içinde bulunan mahalle ve mücavir alanlar dahilindeki asgari özellikleri teknik şartnamede belirtilen 300 adet akıllı bisiklet ve 200 adet elektrikli akıllı scooterı 10 yıl süreliğine çalıştırma ihalesi, Başkan Dr. Faruk Özlü’nün onay imzasıyla hayata geçirildi. Bisiklet ve scooterların hizmete alınmasıyla, vatandaşların sağlıklı kalmasının yanı sıra zamanını ve bütçelerini etkin kullanmaları hedefleniyor. 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bisiklet ihalesinin sonuçlanmasına yönelik yaptığı açıklamada, “Düzce genelinde bisiklet yollarımızın yaygınlaştırılmasıyla birlikte bisiklet kiralama sistemlerimizi de hayata geçirmeye başladık.

DÜBİS uygulamasıyla vatandaşımızın zamanının ve parasının etkin yönetilmesine katkı sağlayacak. Ulaşım sistemimizle entegre ve modern bir ulaşım ağı kurulacak. İhaleyi alan firma çalışmalarını tamamlayarak en kısa süre içerisinde akıllı bisiklet ve scooter’leri Düzce’mizin hizmetine sunacaklar. Bir projemizi de nihayetlendirmiş bulunuyoruz. Düzce’mize, vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (11)
Tamer 8 ay önce
Belediye ödenmiş faturaları niye ödenmemiş gösteriyor başkan.. Kalıcı konutlarda bütün binada herkese geçen ay ödenmemiş diye yeni faturalarda eski borç gösterilmiş. Herkes ödediği halde. Neyin peşindesin. Kalıcı konutlarda torpille ile giren hiçbirşey yapmayıp akşama kadar merdivenlerde çay sigara içen işe yaramaz personelin maaşları için mi
Düzceli 8 ay önce
Bşk bırak bu reklam işlerini 13.14.Bölgede hizmetin yok nasıl birisin böyle,hastane kerven arasından ibaret değil DÜZCE.Öncü edidör sende yayınla ayırım yapmadan halktan geleni,taraf gibi durma.
Münübüz otobüs taksi bib 8 ay önce
Münübüs ihalesi yapıp bisiklet yolları tamamlandıktan sonra scooter ihalesi yapmak akıl işidir tebriklerrrrrrrr dücce beldesi
CAN 9 ay önce
SAYIN BASKAN NUSRETDIN MH LESINDEKI SU ELETIRIK TELERINI YERIN ALTINA AL ALLAH ASKINA YA TIRAFO OLMUS ÖRÜMCEK AGASI GÜZELESDIR SU CADEYI YA ALT YAPI YOK HIZLI INTERNET YOK FIBER
Vatandas 9 ay önce
Faruk ozlu bi tanede yarar bi is yap be hep bos isler pesindesin
llllll 9 ay önce
Yağcıların talan eder.Bende istiyorum...
düzce 81 9 ay önce
yapılacak faaliyet getirilir sonra talep üzerine ihale yapılır 10 yıl bir şirket ile sözleşme yapmak mantıksız
bulut 9 ay önce
güldürmeyin beni.hangi yollardan gidecek o bisiklet.bisiklet akıllı ama yollar gerizekalı?nasıl olacak o iş?hastane yolunda kaldırımdan gidiyor sonra yola iniyor vs.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın