banner851

banner955

BİSİKLETE ZARAR VERME ANI KAMERADA

Düzce Belediyesi tarafından halkı sağlıklı yaşama teşvik etmek amacıyla uygulamaya konan elektrikli bisikletler yine duyarsızların hedefi oldu. Bisiklete zarar verdiği anlar cep telefonuyla saniye saniye kaydedilen genç hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Gündem 07.06.2022, 11:51 08.06.2022, 10:40
3832
banner986

Düzce Belediyesi’nin geçen yıl düzenlediği ihale ile hizmete aldığı ve Düzce Akıllı Bisiklet Sistemi'nin bir parçası olan elektrikli bisikletlere son dönemde zarar verenlerin sayısı artıyor.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün sporu hayatın bir parçası haline getirmek için halkın kullanımına sunduğu elektrikli bisikletlerden biri daha tahrip edildi.

Arkadaşlarıyla Düzce Akıllı Bisiklet Sistemi'nden yararlanan bir genç, kullandığı bisikleti tekmeleyerek bazı parçalarını kırdı. Bu anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kısa sürede sosyal medyada yayılan ve büyük tepki çeken görüntüler üzerine ilgili firma tarafından şüpheli hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Düzce Belediyesi de videoyu, "Mesela 4 ayaklı sevimli dostlarımız bunu yapmazdı. Daha ekonomik ve sağlıklı ulaşım imkanı sunmak için kurduğumuz Akıllı Bisiklet Sistemi’mize yapılan muamele..." sözleriyle sosyal medya hesabında paylaştı.  

Yorumlar (11)
CAN 2 ay önce
TÜM ZARARLARINI BU ADILERDEN CIKARACAN VE DÜZCEDEN ATACAN BU PISLIKLERI
Vatan sever 3 ay önce
Bunlar israf düşmandan farkli neleri var o bisiklet bizim düzce mizin nasl bi haayin siniz nasil bi kisiliksizsiniz bunlari tüm Düzcenin onunde cezalandirmak gerek ibretlik olsun
Deport derhal 3 ay önce
Bugun bu pislik multeciyi sınırdışi etmezsen yarin daha büyük zararlarini ödemek zorunda kaliriz..Derhal deport.çocukmuş..ne çocugu.Bunlar 7 den 70 e hepsi bize zarar vermeğe gelmiş.ekonomi çöktü milyonlarca beleşciye bakmakdan...hepiniz defolun Operayon. Cocuari..
Boşver 3 ay önce
Çocuk bisikletin tasarımını beğenmemiş kendince yeni bir tasarım oluşturma yoluna gitmiş. Fakat tarzı biraz sert olmuş :)
duzce 3 ay önce
yaşi kucuk diye ceza da almaz bunlar ama bir yaptirim şart kendi mali olsa bakalim yaparmi bunu ve bu milli servete dusmanlik bu yasta bunu yapan ileride neler yapmaz 1 hafta bile olsa bu gibi etrafa zarar veren hmgenclerin hapis yatmasi gerekiyo belki o zman anlarlar disarinin kiymetini
Zuhal or.... 3 ay önce
Bu ve bunun gibilere 3 gün tamircide çalışma cezası verin.h3m bisiklet tamir ed8lmis olur hemde emeğin ne olduğunu anlar...zorluğu...çalışmayı...yada bunlar günde üç defa sopa...belki akılları başına gelir...
Alperen 3 ay önce
Ha dağa çıkıp eline keleş almışlar ha şehirde devlet malına zarar vermişler ikiside Vatan hainliği....
eko 3 ay önce
o bisikletin gidonu gözünemi battı hırbo.bunları ömür boyu kamu hizmetlerinden men edecen.vatan hainleri
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık