banner851

banner955

BİSİKLETİ HURDAYA ÇEVİRMİŞLERDİ

Düzce Belediyesi’nin halkı hareketli yaşama teşvik etmek amacıyla uygulamaya koyduğu elektrikli bisiklete zarar verdikleri anlar vatandaş kamerasına yansıyan 3 kişi polis tarafından gözaltına alındı.

Gündem 09.06.2022, 12:01 09.06.2022, 17:41
2149
banner986

Düzce'de 6 Haziran'da belediyenin ulaşım sistemine ait bisiklete zarar verilmesiyle ilgili 3 şüpheli gözaltına alındı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Çay Mahallesi Seyhan Sokak'ta 3 kişinin, Düzce Belediyesince hizmete sunulan akıllı bisikletlerden birine zarar verdiği görüntülerin sosyal medyaya yansıması üzerine İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince çalışma başlatıldığı belirtildi.

Ekiplerce tespit edilen A.U, E.Y. ve M.E'nin gözaltına alındığı, işlemlerin ardından adli makamlara sevk edileceği bildirildi.

Arkadaşlarıyla 6 Haziran'da belediyenin geçen yıl hizmete aldığı Düzce Akıllı Bisiklet Sistemi'nden yararlanan bir genç, kullandığı bisikleti tekmeleyerek bazı parçalarını kırmış, bu anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansımıştı.

Görüntüler üzerine ilgili firma tarafından şüpheli hakkında suç duyurusunda bulunulmuştu.  

banner844
Yorumlar (4)
Halk.. 2 ay önce
Operasyon cocuklari..Egitim ailede başlar.Demekki bunlarda.hic.başlamamis..
Bunlar Vatan hainleridir 2 ay önce
Bunların vatan hainleri den hiç bir farkı yoktur, yok çocuktur bir cahilktir yapmışlar diyenler oldu, ne çocuğu ne cahilliği, böyle çocuk olmaz, sadece onlara değil onların ailelerine de ceza verilmeli ki, çocuklarına doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü övretmedikleri ve hatalarını bilmeleri için aynı cezyı onlarda alakalı, hatta bu gibi durumlarda ki kişilerin işledikleri suçlarda ailelelerde sorumlu olmalı.Devletin, milletin malına zarar veren vatan hainliğiyle yargılanmalı sır.
Vatandas 2 ay önce
Bunu yAPAna vericen cezayi birdaha yapamasinlar
Hlk. 2 ay önce
O elini ayağını bi kıracan.Sosyal haklardan 2yl yararlandirnayacaksin.Multeciyse ailesiyle beraber gobdereceksinki baskasinn ulkesindeki devlet mallarina saygiyi oğrensinler.Birdahada gelemezler.
31
açık