banner851

banner955

"BİZ DÜZCE'NİN ÜVEY EVLADI MIYIZ?"

Düzce merkeze bağlı Düverdüzü Köyünde 18 yıldır yaşanan yol problemi bugüne kadar çözülemedi. İsyan etme noktasına gelen köy sakinleri ise, “Biz üvey evlat mıyız?” diyerek yetkililere seslendi.

Gündem 29.11.2021, 14:00
2682
"BİZ DÜZCE'NİN ÜVEY EVLADI MIYIZ?"

Düverdüzü Köyü’nde, köy içi yollarının 18 yıldır yapılmadığını ifade eden köy sakinleri, konu ile ilgili birçok kez Düzce İl Özel İdaresi’ne şikâyette bulundu.

Şikâyetlerinin dikkate alınmaması nedeniyle seslerini duyurabilmek için ilgili şikayetini 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattına yapan köy sakinlerinden Zeki Göbel isimli bir vatandaş, 18 yıldır yol problemi yaşadıklarını belirtti. Köy içi yollarının yapılmaması nedeniyle bugüne kadar 3 tane muhtar değiştirdiklerini ifade eden Göbel, “Her seçilen muhtarı, köy yollarının yapılmaması nedeniyle sorumlu tutmuştuk. 18 yıldır köy içi yollarımız yapılmıyor. Demek ki suç muhtarlarda değilmiş, suç Düzce İl Özel İdaresi ve diğer yetkililerdeymiş” dedi.

Köy içi yollarının bir an önce yapılmasını istediklerini dile getiren Göbel, “Bütün köylülerimiz bu durumdan şikayetçi. Biz 18 yıldır köy içi yollarımızın yapılmasını bekliyoruz. Biz Düzce’nin üvey evladı mıyız?” diyerek yetkililere seslendi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Aa 1 yıl önce
Hemen aşağınızda 2 vekil çıkaran köylere gidin, ne yolu var ne doğalgazı (!)
A. D. 1 yıl önce
Bu kadar nankör olunmaz. Sizin oraların ana yolları daha yeni yapıldı. Eksik olan yerlerde elbet yapılacak biraz sabırlı olun.