banner851

banner614

“Biz elimizden geleni yaptık.”

Yenikent 3. Bölgede bulunan Kent Ormanı'nın içler acısı halini görerek vatandaşlara duyarlı olmaları konusunda yaptığımız açıklamalara ormanın işletmesini alan Tamer Tekin de eklendi.

banner619
Gündem 03.06.2009, 17:03
276
“Biz elimizden geleni yaptık.”

Yapıldığı günden itibaren bu yıla kadar vatandaşların hoşça vakit geçirmeleri için haftasonlarını geçirdikleri Yenikent 3. Bölgedeki Kent Ormanı'nın duyarsız vatandaşlar tarafından içler acısı hale gelmesi konusunda yaptığımız haberler üzerine bir açıklamada ormanın işletmesini alan Yapı İnşaat Sahibi Tamer Tekin'den geldi.

Vatandaşların çöpleri gelişigüzel atması nedeniyle çöplük görünümü kazanan Kent Ormanı'nın içinde bulunduğu durumla ilgili açıklamalarda bulunan Tekin, ihaleyi aldıkları gibi ormanın düzenlenmesi konusunda çalışma yaptıklarını söyledi. Tekin, “Biz vatandaşların hoşça vakit geçirmesi için alanı düzenledik, elimizden geleni yaptık. Kış aylarında bölgeye gelmediğimiz için havaların düzelmesiyle birlikte yeniden Kent Ormanı'na geldiğimizde bizde şok olduk. Yapılan o kadar çalışma karşısında orman talan edilmiş ve çöpler gelişi güzel atılmış. Orada bulunan kamelyalar da kırılıp dökülmüş. Biz artık ne yapacağımızı bilmiyoruz. Kent Ormanı'nın şu anki durumuyla bizim bir alakamız yoktur. Aksine biz Kent Ormanı için iyi namına yapılabilecek her şeyi yaptık.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)