banner851

banner614

Bolu Belediye Başkanı'ndan Birlik Mesajı

Bolu Dağı'nda yapılması planlanan tesisler için Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz açıklamalarda bulundu. Başkan Yılmaz yapılacak çalışmalarda birlikte hareket edilmesi gerektiğini ifade etti.

banner619
Gündem 12.02.2011, 11:52
136
Bolu Belediye Başkanı'ndan Birlik Mesajı

Bolu Dağı'nda kurulması planlanan tesisler hakkında açıklamalarda bulunan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, yapılacak çalışmaların bölgeyi kalkındıracağını ve bölge için iyi şeylerin düşünülmesi gerektiğini ifade etti.

Başkan Yılmaz, “Düzce ve Bolu ayrı bir il değil. Ticari, iktisadi, kültürel dayanışma ayrılığı ortadan kaldırıyor. Bolu dağında yapılacak çalışmalar sadece Bolu için değil Düzce için de önem arzediyor. Bölgenin kalkınması için yapılacak işlerde birlikte hareket edilmeli.Bölge için iyi şeyler düşünmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz, Düzce ve Bolu'nun turizm alanında bölgenin bir bölümünü rahatlıkla kaldırabildiğini fakat bölgedeki illerin beraber hareket etmesi durumunda turizmin bölgede marka olabileceğini ifade etti.

Bolu Belediye Başkanı, “Bir Bolu bir Düzce turizm olarak bölgenin bir bölümünü kaldırabilir. Ama bölge illeri beraber hareket etmeli. Doğru dürüst turlar düzenlenmeli. Bunun için de el ele verilmesi gerekir dedi.

Haber; R. BAL

Yorumlar (0)