banner851

banner614

BOLU DAĞI ESNAFI SORUNLARI MASAYA YATIRDI

Tüm dünyada etkisini sürdüren Koronavirüs salgını, Düzce’de Bolu Dağı’nda lokanta, restoran ve konaklama işletmeciliği yapan esnafları da etkilerdi. Bolu dağı esnafları, sorunları masaya yatırmak için, dün akşam saatlerinde toplantı gerçekleştirdi.

banner619
Gündem 22.01.2021, 12:45
1922
BOLU DAĞI ESNAFI SORUNLARI MASAYA YATIRDI

Yeni Tip Covid-19 salgınından etkilenen ve işleri neredeyse durma noktasına gelen Bolu Dağı esnafları, sorunları masaya yatırmak için bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıya esnafların yanı sıra, AK Partili Düzce Belediye Meclis Üyesi Avukat Oya Kocaman, Avukat Buğra Alp Kocaman, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Can Arıtürk ve Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı Serkan Özkan konuşmacı olarak katıldı.

Sektörel birlikteliğin önemi, hukuki sorunlar, çözüm önerileri, güvenli turizm sertifikasının ile belgelendirmenin önemi, sürdürülebilir rekabet politikası ekseninde tanıtım, pazarlama ve markalaşmanın sektöre etkilerinin masaya yatırıldığı toplantıda, aynı zamanda Covid - 19 salgınının ve mevsimsel şartların olumsuz etkilediği lokantacılık ve konaklama sektörünün sorunları ele alındı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
Eeee 9 ay önce
Ne istiyosunuz sızlasa kazanın diye insanlar dışarı mi çıksın hastalık mi yayılsın böyle yapıldı bitmedi herkes ölüyor millet can derdinde siz mal servet
SaBan 9 ay önce
1 klo mangal et 200 tl.salata yogurt v.s 2 kisi 500 tl.sigortasiz asgari ucretle isci calistir.algi yok vergi yok.cebi doldur.filan falan.aimdide aglamanin daniskasi..yemezler.sizin cugganiz saglam.varlikdan agliyorsunuz.
Vatandaş 9 ay önce
Zamanında uyguladıkları faiş fiyatlara saysınlar.