banner851

banner955

BOLU İSTEDİ DÜZCE KAPTI

Bolu’da beyin cerrahisi alanında elde ettiği başarılarla isim yapan Yrd.Doç.Dr. Ömer Polat artık Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yapacak.

Gündem 04.03.2018, 14:38 05.03.2018, 17:18
12530
BOLU İSTEDİ DÜZCE KAPTI
banner1032

Bolu’da özel bir hastanede çalıştıktan sonra Numune Hastanesi’ne geçen beyin cerrahı Yrd.Doç.Dr. Ömer Polat pazartesi günü itibariyle Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde görev yapacak. 2007 yılında geldiği Bolu’da Devlet Hastanesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi ve özel bir hastane bünyesinde yıllarca Bolu halkına hizmet eden ve yaptığı başarılı operasyonlarla yerel basına birçok kez haber olan Polat’ın Düzce’ye atanması Bolu’da şok yarattı. Son olarak Ankara Numune Hastanesi’nde görev yapan Polat’ın bir süredir yeniden Bolu’ya atanması konuşuluyordu. Uzun çalışmalar sonrası başarılı Beyin Cerrahı Yrd. Doç. Dr Ömer Polat, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne atandı.

banner844
Yorumlar (27)
Bülent Aydınlı 4 yıl önce
Ömer Polat Hocamı araştırdım Batı Karadeniz bölgesinde dalında bir numara eline yüreğine sağlık hocam .
Aysel 4 yıl önce
Keşke boluya geri dinseydi o mükemmel bir hoca yalan siz neyse o özel hastanede görev yaptı üniversite de ameliyat dediler o hayır dedi Duzce ınş kıymetini bilir hocam bilmezse bolu mutluluktan havaya uçar rabbim size uzun ömür versin amin
mehmet53 5 yıl önce
düzce geri kalmış diyen zavallı mahlukatlara sesleniyorum. Siz geri kalmış iller görmediniz. Şehrinizin kıymetini iyi bilin. boşa atmayın..
Orhan agirbay 5 yıl önce
Hayirli olsun.
Orhan agirbay 5 yıl önce
Hayirli olsun.
Düzce Rektörü 5 yıl önce
Düzce Rektörünü böyle altın kıymetinde bir Doktoru Düzceye kazandırdığı için ayakta alkışlıyorum. Tebrikler Nigar çakar
m efe 5 yıl önce
hocam bolgede birtane tebrik ederim
M.yüksel 5 yıl önce
Hocamız gerçekten süper bi insan Düzce adına çok sevindim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
parçalı bulutlu