banner851

banner614

Bolu'da Basın-Başkan gerginliği

banner619

Bolu'da faaliyet gösteren Köroğlu TV'de yayınlanan spor programına Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'da katılmak isteyince olan oldu.

banner846
Gündem 16.08.2008, 11:46
192
Bolu'da Basın-Başkan gerginliği
banner844

Geçtiğimiz günlerde Bolu Köroğlu TV'de yaşanan programa alınmama polemiği, gün geçtikçe etkisini arttırmaya devam ediyor. Kanalın Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde düzenlenen bir spor programına Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'da katılıp seyirci bölümü yerine konuk bölümüne oturdu.

Program yapımcıları bu durumun farkına varınca Yılmaz'a durumu anlattı. Başkan Yılmaz'da durumu öğrenince sinirlenerek programı terk etti. Aradan geçen kısa bir sürenin ardından Başkan Yılmaz, kanalın Genel Yayın Yönetmeni Ercan Gülen'in kanal dışındaki diğer iş yerlerini çeşitli nedenlerle mühürlemeye başladı. Son olarak ta kanalın kapı girişi ile ilgili, mimari sorun öne sürülerek kanal mühürlenmek istendi.

Konunun ardından kanal sahibi tarafından gerekli işlemlerin yapılması için Başkan Alaaddin Yılmaz'a dava açılacağı öğrenilirken konunun hangi boyutlara çıkacağı da belirsizliğini koruyor. Yaşanan olay ulusal basında bile ses getirmeye devam ediyor.

Yorumlar (0)
16°
kapalı