banner614

BORÇLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI SAĞLANDI

banner619

Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Konfederasyonu ile Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (DESOB) esnafların borçlarına yönelik yeniden yapılandırılmasına yönelik çalışmaları sonuç verdi. Türkiye Bankalar Birliği (TBB) ile yapılan görüşmeler neticesinde, esnafların 23 banka ve 30 finansal kuruluşlara olan borçlarının yeniden yapılandırması imkanı sağlandı.

Gündem 30.11.2020, 14:42
3038
BORÇLARIN YENİDEN YAPILANDIRILMASI SAĞLANDI
banner785

Koronavirüs salgını nedeniyle çok zor bir dönemden geçen esnaflara müjdeli haber geldi.  Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid-19 salgınından en çok etkilenen kesim olan Düzce esnaflarının feryadına kulak veren DESOB, esnafların durumu ile ilgili hazırlanan raporu Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Konfederasyonuna sundu.

Rapor sonrası Türkiye Bankalar Birliği ile görüşen Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Konfederasyonu yetkilileri, yapılan görüşmeler neticesinde 23 banka ve 30 finansal kuruluşuyla esnaf borçlarının yeniden yapılandırılması imkânı sağlandı.

Konu ile ilgili DESOB tarafından yapılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

“Konfederasyonumuz ile Türkiye bankalar birliği (TBB) arasında yapılan görüşmeler sonunda, TBB ile 23 banka ve 30 finansal kuruluş arasında finansal yeniden yapılandırma çerçeve anlaşması (FYYP) imzalanmıştır. Yapılan bu anlaşma ile esnaf ve sanatkârlarımızın bu 23 banka ve 30 finans kuruluşuna olan borçlarının yeniden yapılandırılması imkânı sağlanmıştır.”

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (2)
esnaf 2 ay önce
yapılandırmayın düşürün borçlarıa faki rakamlarda borç çıkıyor.borcunu ödemeyenin herşeyi rehinlia dam arabasını evini satıp borcunu ödicek yeter artık tükendik
Bekir bozkurt 2 ay önce
Siz buna müjdemi diyorsunuz
10°
hafif yağmur