banner851

banner614

Bostancı'dan açıklama!

Bostancı DubleYol çalışmaları içinde yapılan projenin ilçenin gelişimine engel olacağını savunarak bu konuda endişe duyduklarını açıkladı.

banner619
Gündem 26.05.2009, 17:39
203
Bostancı'dan açıklama!

Teşvik yasası ile birlikte Gümüşova ilçesine yapılan Fabrikaların ilçeye katkısının büyük olduğunu belirten Gümüşova Belediye Başkanı Ahmet Bostancı ilçede bulunan fabrika sayısının 27'ye ulaştığını söyledi ve 3. Osb'nin kurulması için onay beklediklerini dile getirdi. Gümüşova'da 3. Organize Sanayi Bölgesi'nin planlanmasının yapıldığını belirten Bostancı gecikmenin Kamulaştırmadan dolayı yaşandığını söyledi.

Bostancı ilçeleri için büyük önem arzeden Duble Yol çalışmaları ile ilgili de bilgiler verdi.
Çalışmaların yoğunlaşarak devam ettiğini belirten Bostancı şu an Hendek ve Düzce arasındaki hat bağlantısı sağlanmak üzere. Ancak yol ilçemizi ikiye bölecek şekilde planlanmış. Bu nedenle Yapılan projeyi Gümüşova halkı olarak bizler ilçemizin gelişimini ve önünü kapatacak şekilde görüyoruz. Biz bu projenin revize edilmesi için bürokratik anlamda çalışmalar yapıyoruz dedi.

Bostancı Gümüşova Belediyesi'nin borcu ile alakalı da görevi devr aldığında 3 Milyon 683 Bin lira bilinen borcu olduğunu ve Bir miktarda bilinmeyen bir borç olduğunu açıkladı

Yorumlar (0)