banner851

banner614

BÖYLESİNİ NE GÖRDÜNÜZ NE DUYDUNUZ!

banner619

Merkeze bağlı Cedidiye Mahallesi’nde bulunan giyim mağazasında akıllara durgunluk veren bir hırsızlık olayı yaşandı. Kızının 1 hafta önce yerine başka giysi koyarak çaldığı kıyafetleri değiştirmek isteyen annesi aynı mağazaya gelince, durumdan şüphelenen esnaf hırsızlık olayını gün yüzüne çıkardı.

banner846
Gündem 30.10.2019, 12:38 30.10.2019, 16:36
6934
banner844

Edinilen bilgilere göre; hırsızlık olayı, 1 hafta önce Merkeze bağlı Cedidiye Mahallesi’nde bulunan giyim mağazasında yaşandı.Kameraların an be an kaydettiği hırsızlık olayı şöyle gelişti:
“Dükkana küçük çocuğuyla müşteri gibi giren 25-30 yaşlarındaki genç kadın gözüne kestirdiği birkaç kıyafeti alarak deneme kabinine girdi.


Burada pes dedirten bir plan yapan kadın, daha önceden çantasına koyduğu ve bunların da çalıntı olduğu tahmin edilen kıyafetlerle mağazada beğendiği ürünleri değiştirdi. Kadın kıyafetleri deneyip değiştirirken, çocuğunun kabin önünde etrafı kolaçan etmesi dikkat çekti. Dakikalar sonra değiştirdiği kıyafetleri askıya asan mağazadan çaldıklarını ise yanında taşıdığı çantaya koyan kadın, hızla mağazadan dışarı çıktı.


Kadın gittikten sonra kabindeki kıyafetlerin kendi ürünleri olmadığını fark edip hemen güvenlik kamerası görüntülerini izleyen mağaza sahibi, adeta şok oldu.Esnaf, başka ürünlerle kıyafetlerinin değiştirildiğini anlarken, tüm olayı çözen gelişme ise bu sabah yaşandı. Kızının hırsızlık yapmasının üzerinden 1 hafta geçtikten sonra mağazanın yolunu tutan annesi, yanında getirdiği çalıntı kıyafeti değiştirmek istedi. Kıyafeti görür görmez tanıyan ve yaşlı kadını sorularıyla terleten esnaf, hemen polisi arayarak hırsızlık olayını bildirdi.


Bu sırada telaşa kapılan yaşlı kadının, dükkandan çıkmak için hamle yaptığı sırada kızının çaldığı kıyafetlerin yerine koyduğu bir elbiseyi ‘Bu bizimdi’ diyerek alıp koşar adım çıkması ‘Pes’ dedirtti. İhbar üzerine mağazaya gelen polis ekipleri, güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye alırken, hırsızlık olayı ile ilgili soruşturma başlatıldı. HABER:C.ÜSTÜNER

Yorumlar (7)
vatandaş 2 yıl önce
toplum olarak nereye gidiyoruz mülk sahibi kira az der yapıştırır. dükkan sahibi kiralar giderler der yapıştırır vatandaş alamaz nefsine uyar.. çuvaldızı kime batıralım
??? 2 yıl önce
Bildiğim kadarıyla mağazadaki eşyalarda sensor vardır. Ne malum mağaza sahibinin yalan söylemediği. Bence reklam
Ömer faruk 1 yıl önce
Bilip bilmeden konusmayin. Mağaza küçük mağaza. Esnaf. Sensör yok.
xx 2 yıl önce
reklam.....yok artık daha neler...
.......... 2 yıl önce
herkes kendi çapında götürüyo..azdan az çoktan çok ..
REZİLLİK 2 yıl önce
YANİ DEĞER Mİ BİR KAÇ KURUŞLUK ELBİSE İÇİN,ŞİMDİ KOMŞUNA, EŞ DOST HERKESE REZİL OLDUN ÇOK MU İYİ YAPTIN. İNSANIN KENDİNE YAPTIĞI KÖTÜLÜĞÜ BAŞKASI BU KADAR YAPAMAZ.
Balik bastan kokar 2 yıl önce
Tamam babacim.
19°
açık