banner851

banner955

BU GECE YARISINDAN İTİBAREN POMPAYA YANSIYACAK

Bu gece benzin ve otogaza büyük zam geliyor. İki gün önce motorine de büyük zam gelmişti. Bu gece yarısından itibaren pompaya yansıyacak zamla birlikte Düzce’de benzinin litre fiyatı 28, 48’e, LPG’nin litre fiyatı ise 12.07 kuruşa yükselecek.

Gündem 10.06.2022, 13:48
4715
BU GECE YARISINDAN İTİBAREN POMPAYA YANSIYACAK

Döviz kurları ve enerji fiyatlarındaki artış, akaryakıt fiyatlarında rekor üstüne rekor kırılmasını beraberinde getirmeye devam ediyor.

Sektör kaynaklarının aktardığına göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere litre fiyatı benzinde 2 lira 18 kuruş, otogaz 55 kuruş zamlanacak.

Bu geceki zamla birlikte Düzce’de benzinin litre fiyatı 28, 48’e çıkacak.  Otogazın litre 12.07 kuruş olacak. Bu zamlar, ilçelerde farklılık gösterebiliyor.

Öte yandan, İki gün önce de motorinin litre fiyatı 1 lira 95 kuruş zamlanarak, 27.93 TL’ye çıkmıştı.

banner844
Yorumlar (10)
Yakından 3 hafta önce
Az Çok Az Zam YapıLmış GönüLLer İsterki Benzin 35 40 TL OLsun Ver mehteri Durmak Tamgaz İLeri Avrupa Neymiş Güney Kuzey Amarika BiLe Bizi Kıskanıyor
nsm 3 hafta önce
bu durum karsisinda düzce'nin reaksiyonu: bayraklari indiremeyecekler, ezani susturamayacaklar, kahpe dis gücler, kilicdaroglu yapiyor bunlari. ve hüllog.
Düzceli Vatandaş 3 hafta önce
Herşey düzelecek sıkıntı yok
Zamazam 3 hafta önce
Bu millete müstahak.2023 te aynı şekilde devam edin!!
Avni 3 hafta önce
Duzce spor 2 ligde
uzaktan 3 hafta önce
bu mazot zamlarını protesto ediyorum.
durmak yok 3 hafta önce
Durmak yok eğlenmeye devam. Almanya düşünsün bu saaten sonra..
KÜRŞAT YILMAZ 3 hafta önce
Benzin ve gaza gelen zam tüm mal ve hizmetlere hizmetlere yansıdığı için " Araç sahiplerine kötü haber" başlığı eksik kalmış... Zamlar hepimizi yaşama standardını indiriyor...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
açık