banner851

banner614

BU GENÇLER ALKIŞI HAK EDİYOR

banner619

Düzce Üniversitesi taraftar toplulukları sporda şiddetin önüne geçilmesi ve birlikte müsabakaların izlenebilmesi için bir araya geldi. “Barış Pınarı Harekatı”nı da unutmayan taraftarlar, Mehmetçiğe asker selamı yolladı.

banner846
Gündem 05.11.2019, 10:00 05.11.2019, 13:07
638
banner844

Türkiye’de örnek niteliğinde birlikteliği Düzce Üniversitesi taraftar toplulukları gerçekleştirerek bir araya geldi. Birlikte verdikleri asker selamı ile de Barış Pınarı Harekatı’na destek oldu.

Düzenledikleri sosyal, kültürel etkinliklerle futbolun sadece bir oyundan ibaret olmadığını gösteren Düzce Üniversitesi taraftar grupları, önemli anlarda da bir araya gelerek, birlikteliğin önemine vurgu yapıyorlar.


Sporda şiddetin önüne geçilmesi, karşılıklı anlayış ortamının sağlanması ve birlikte müsabakaların izlenebilmesi için bir araya gelen Düzce Üniversitesi taraftar grupları, “Barış Pınarı Harekatı”nı da unutmadı.

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bir araya gelen taraftar grupları pankart açarak, asker selamı vererek, ordumuzun yanında yer aldığını gösterdiler.

Yorumlar (0)
25°
açık