banner851

banner861

“BU GÖRÜNTÜYE NEDEN İZİN VERİLİYOR?”

banner619

Düzcespor yararına Anıtpark Meydanı’na kurulan Osmanlı Yöresel Ürünler kermesi tepki çekmeye devam ediyor. Vatandaşlar, Koronavirüs salgınına karşı hiçbir önlemin alınmadığı kermese izin veren yetkililere tepkilerini gösterdi.

banner846
Gündem 25.10.2020, 12:30
3036
“BU GÖRÜNTÜYE NEDEN İZİN VERİLİYOR?”
banner844

Düzcespor yararına düzenlenen ve Anıtpark Meydanı’nda kurulan Osmanlı Yöresel Ürünler kermesi Düzce Esnaf Odaları Birliği Başkanı Mustafa Kayıkçı dâhil, birçok kişinin hijyen kurallarına uyulmadığı gerekçesiyle tepkisine yol açtı.

Öncü WhatsApp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na gönderilen fotoğrafta, vatandaş kalabalığa dikkat çekerek, “pandemi var, salgın var diyorlar, ama bu görüntüye izin veriliyor” diye isyan etti. Kermese neden izin verildiğini merak eden tepkili vatandaş mesajında şu ifadeleri kullandı;

“Pandemi var, salgın var diyorlar. İnsanlar dışarıya fazla çıkıp birbirleriyle temas edecek ortam bulamasın diyorlar ama bu görüntüye izin veriliyor. Anıtpark Meydanı’nda ki bu festival veya panayıra neden izin veriliyor bence haber ekibi olarak sormalısınız.”

Yorumlar (6)
vatandaş 7 ay önce
Bir de orada yemek satılıyor, iğrenç bir görüntü oluşturuyor şu pandemi zamanında nasıl izin verilebilir akıl sır erdirilmiyor bunlara
Kemal 7 ay önce
Başka yerlerde çok dikkat ediliyordu da. operasyon hesabı oldunuz iyice
Sinan 7 ay önce
Soyguncu dūzceli esnafa iyi oldu bu kermes.esnafin tepkisi.dūzceli vatandaşı.yolamadıklarindandir
Mehmet 7 ay önce
Evet neden izin veriliyor para içinmi yoksa moral olsun diyemi yapsın yetkililer bir açıklama
halk 7 ay önce
zoruna giden gitmesin.
Sayın valim 7 ay önce
Tarım fuarına izin vermeyen değerli valimiz Buna nasıl izin verdi Anlamak mümkün değil
16°
kapalı