banner851

banner955

Bu Güne Kadar Böyle Bir Vaka Gelmedi

Düzce Hayri Sivrikaya Hastahane'si son günlerde konuşulan domuz gribi vaakaları konsunda yazılı bir açıklamayla Hastahane'mizde domuz gribi vakası yok dedi.

Gündem 15.11.2009, 16:49
202
Bu Güne Kadar Böyle Bir Vaka Gelmedi

Son dönemde Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi'nde domuz gribi vakası bulunduğu yönünde ortaya atılan iddialara yanıt gecikmedi. Hastane yönetimi iddiaları yalanladı.

Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi Yönetimi tarafından yapılan açıklama şöyle: Son zamanlarda hastanemizle ilgili olarak spekülatif bazı iddiaların ortaya atıldığı tespit edilmiş olup, söz konusu iddialara göre hastanemizde domuz gribi vakası bulunduğu hususu dedikodu yoluyla tüm Düzce'ye yayılmaktadır.

Halkımızın hassas olduğu bu denli önemli bir konuda gerçeğe aykırı iddialarda bulunulması ve bunu yayılması kurumumuzca üzüntüyle karşılanmakta olup, hastanemizde domuz gribi vakası bulunmadığı gibi şuana kadar acil servisimize yapılan başvurular içinde domuz gribi şüphesi olmamış, bu konuda teşhis dahi konulmamıştır.

Halkımızın yanlış izlenimlere kapılmaması adına sosyal sorumluluğumuz gereği iddiaların asılsız olduğu hususu önemle duyurulur.

banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı az bulutlu