banner851

banner955

BU HABER GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Ankara’da siyasi kulislere bomba gibi bir istifa haberi düştü. Milli Gazete’nin haberine göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan, görevden “affını” istedi.

Gündem 27.09.2022, 13:23
5397
BU HABER GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Beştepe’de düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, görevden “affını” isterken Erdoğan’ın bu talebe ne cevap verdiği henüz bilinmiyor.

Kulislerden edinilen bilgilere göre Erdoğan’ın Soylu’nun affını kabul ettiğini belirtirken, bazı çevreler bu talebi şimdilik cebinde beklettiği ifade ediliyor.

FARUK ÇELİK İDDİASI…

Geçtiğimiz günlerde gazeteci Bünyamin Güler, TV5 ekranlarında konuk olduğu programda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yerine AKP’de yeni bir ismin İçişleri Bakanlığı’na getirileceğini öne sürdü.

Bünyamin Güler programda şu ifadeleri kullandı:

“Faruk Çelik çağrılıp görüşülmüş. Faruk Çelik de bütün ekibine haber vererek İçişleri Bakanlığı’na hazırlanıyor. Yakın ekibi bugün yarın Faruk Çelik’in İçişleri Bakanlığı görevine getirileceği an meselesi diyor…”

KAYNAK: MİLLİ GAZETE

Yorumlar (8)
celil 2 ay önce
affını istese ne olacak. bakanlık tarihinde suça bulaşmış insanlarla en çok selfisi olan bakan olarak anılacak.
otoparkcı 2 ay önce
düzce merkezde ön cepheler dükkan geri kalan katlı otopark olsa bir menkulun yıllık getirisi mi? yoksa bir seferde para harcanması mı güzel?. bu satış Düzceliye ihanettir. asfalt ile para yurt dışına çıkar, bizde izleriz. YAZIK
Halk. 2 ay önce
İsabet olmuş..İnşAllah.Arabistanda Osmanli cocuklari yanyana dizilip Arabistann Osmanlidan kurtulusunu kutlamişlar..Tanidik geldimi soylu bey..inanmayan googledan baksin.Arapseviciler.
Halk 2 ay önce
Hadi inşAllah..Suriyeli afganlı özbek multeciler Sayende ömürlerinde göremeyecekleri Medeniyeti kaçak girerek sende göz yumunca medeniyeti gördüler.
Ak Gençlik 2 ay önce
bu karar doğrudur. akepeyi alkışlıyoruz.
soylu zarar veriyordu.
Yazık olur 2 ay önce
Faruk Çelik yanlış isim olur, bu muhalefetin ekmeğine yağ sürmektir. Ya Soylu kalmalı yada Efkan Ala dan başkası şu zamanda yanlıştır.
halk 2 ay önce
İNŞALLAH...AMA BİRGÜN HESAP SORULACAĞI GÜNDE GELECEK..
hakkı 2 ay önce
gündem kasma işlerini bırakın