banner851

banner614

BU KEZ TAKSİCİ ESNAFININ SIKINTILARINI DİNLEDİ

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren esnaflara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. 2020 yılının son gününde taksici esnafını ziyaret eden İYİ Parti İl Başkanı Er, taksicilerin yaşadıkları sorunlar ile ilgili bilgi aldı.

banner619
Gündem 01.01.2021, 14:30
648
BU KEZ TAKSİCİ ESNAFININ SIKINTILARINI DİNLEDİ

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid – 19 Salgını, Türkiye’de en çok esnaf kesimini etkiledi. Salgın nedeniyle birçok esnaf işyerlerini kapatmak zorunda kalırken, açık olan esnaflar ise ayakta kalabilmek için mücadele veriyor.  

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, bu zor süreçte Düzce esnafını ziyaret ederek sorunları hakkında bilgi alıyor. 2020 yılının son gününde Belediye Meclis Üyeleri ve partililer ile birlikte taksici esnaflarını ziyaret eden Er, salgın sürecinin bir an önce bitmesi ve her şeyin normale dönmesi temennisinde bulundu.

Diğer esnaflar gibi taksici esnafının da zor bir süreçten geçtiğini kaydeden Er, "Taksici esnafımızı ziyaret ederek, yaşadıkları problemler ile ilgili bilgi aldık. Karşılaştığımız problemlerin notlarını alarak, kısa süre içerisinde çözüm önerileri ile birlikte kamuoyu ile paylaşacağız. Bu sıkıntılı süreçte, esnaflarımıza yönelik ziyaretlerimizi sürdürerek, onların yanında yer alacağız” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Haber 9 ay önce
Bu bana neyi hatırlatıyor biliyor musunuz?
Üniversiteli gençler 1 TL ye dert dinlenir diye kartona yazıp şehrin kalabalık yerlerinde oturuyordu. Tüm siyasetçiler de öyle sadece dinler durur. Başka bir artısı yok. Hemde hiç birinin!