banner851

banner614

BU YIL ETKİNLİK YOK AMA MİNNET ÇOK!

banner619

Koronavirüs salgını sürecinde mücadelenin baş kahramanlarından olan hemşireler bu yıl “Hemşireler Haftası”nı pandemi nedeniyle buruk kutluyor. Düzce Üniversitesi Rektörlüğü, sağlık sistemi zincirinin önemli bir halkasını oluşturan hemşirelerin haftasını yayımladığı mesajla kutladı.

banner846
Gündem 12.05.2020, 11:19
1085
BU YIL ETKİNLİK YOK AMA MİNNET ÇOK!
banner844

Pandemi döneminde ailelerinden uzak şekilde büyük bir özveri ve fedakarlıkla çalışan hemşirelerimiz için bu yıl Hemşireler Haftası sessiz geçiyor. Salgınla mücadelenin kahramanlarından olan hemşirelerimizin haftasını bir mesajla kutlayan Düzce Üniversitesi Rektörlüğü, şu ifadeleri kullandı:  “Toplum ve kişi sağlığının korunmasında, hasta bakımının bilimsel ve etkili yöntemlerle yapılmasında önemli görevler üstlenen, bu kutsal ve onurlu mesleğin mensubu, insan sevgisiyle dolu hemşirelerimiz, her türlü durum ve koşullarda görevlerini şefkatle, güler yüzle, sabırla yerine getirme gayreti içerisinde olduklarının bilincindeyiz.

Düzce Üniversitesi olarak, toplum sağlığının ve insanın yaşam kalitesinin artırılması için gece gündüz demeden sabır, özveri ve sevgiyle mesleklerini icra eden Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesi hemşireleri başta olmak üzere tüm hemşirelerin Hemşireler Haftası’nı kutlar, büyük bir özveriyle yerine getirdikleri görevlerinde başarılar dileriz.”

Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu