banner851

banner955

BUNUN ADI DÜĞÜN EĞLENCEYMİŞ!

Pazar günü sabah saatlerinde bir grup maganda hafif ticari araç önderliğinde Düğün Konvoyu bahanesiyle hem kendi canlarını hem trafiği tehlikeye sokacak şekilde E-5 Karayolu’nu resmen rehin aldı. O Anlar ise vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı.

Gündem 25.07.2022, 10:15
273
banner986

Olay Pazar günü sabahı saat 10 sularında E-5 Karayolu İstanbul yönü Kapıcı Sapağı mevkisinde meydana geldi.

34 EA 9027 plakalı bej renkli hafif ticari araç kapıları açık bir vaziyette yolu ortalayarak hiç kimsenin geçişine müsaade etmiyor. Kilometrelerce bu şekilde seyreden trafikte, magandaların yaptığı bu hareket konvoy ile alakası olmayan ve ailesiyle birlikte yolculuk eden sürücüleri çileden çıkardı.

GÖRÜNTÜLER ÖNCÜ WHATSAPP İHBAR HATTINA GELDİ

O an yaşananları ve magandaların yolu tıkayıp hiç kimsenin geçişine müsaade etmediği anları Cep telefonu kamerasıyla kaydedip 0542 767 18 81 Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattına ihbar eden bir vatandaş, haklı isyanını dile getirdi.

“Onlar eğlenecek diye neden biz mağdur oluyoruz?”

Konvoy ile hiç alakamız olmamasına rağmen bu magandalar yüzünden resmen ailemizle E-5 te rehin alındık sitemini dile getiren vatandaş şu ifadelere yer verdi: “E-5 karayolunu trafiğe takılmadan yolculuk edebilelim diye tercih ettik ama burada da magandalara denk geldik. Hem kendi canlarını tehlikeye atıyorlar hem trafik akışını… Onlar eğlenecek diye neden biz mağdur oluyoruz? Yetkililer bu sorumsuzluklara bir an önce çare bulsun lütfen…”

banner844
Yorumlar (1)
osman 3 hafta önce
ESKİ BİR DESETO OLACAK KAPILARI ALIP GİDECEKSİN.GÜZEL BİRDE SOPA ATACAKSIN DÖNEK ADAMMMM
26
açık