banner851

banner955

Burada Sadece İhmal Var!

Üçköprü Kalıcı Konutlar Konuralap arasında bağlantıyı sağlayacak olan yolun yapımı sürüyor. Menfez ve köprü yapımı için kazılan devasa kuyular sularla dolu ve bu kuyulara düşenin sağ çıkması imkansız

Gündem 03.12.2009, 16:47
208
Burada Sadece İhmal Var!

Düzce Üçköprü Köyü Kalıcı Konutlar ve Konuralap arasında yapımına başlanan bağlantı yolunda çalışmalar aralıksız olarak sürüyor.
Köprü menfez ve kavşak yapımı devam eden bölgede olumsuzluklarda olmuyor değil.
İşte bir örnek sözkonusu yolun bağlantısı için kalıcı konutlar bölgesinde kazılan bir kuyu ve üzerine yapılan bir köprü herşey buruya kadar iyi metrelerce derinliği bulunan kuyunun içi sularla dolu ve oldukca derin kuyunun etrafında hiçbir güvenlik tedbiri alınmamış.
Bu ve bunun gibi onlarca ayrı yerlerde kazılan kuyular ve yapılan köprüler altında oluşan küçük göller bu göllerein derinliğini görüncü buraya düşen bir canlının sağ çıkma olasılığının bulunmadığını tahmi etmek hiçte zor olmasa gerek.
Yol medeniyettir bunu anladık ama yolu yapıp medeniyet getireceğiz diye çevrede yaşayan insanların çocukların ve hayvanların güvenliğini düşünmemek büyük bir eksiklik.
Bu köprü mevcut haliyle boğaz köprüsünü andırıyor ancak ne burası istanbul nede burada deniz var burada sadece ihmal var.

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu