banner851

banner614

BÜRO MEMUR-SEN’DEN BİRLİK ÇAĞRISI

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’deki terör unsurlarına yönelik gerçekleştirdiği ‘Zeytin Dalı Harekatı’nı desteklediklerini belirten Düzce Büro Memur-Sen İl Temsilcisi Mahmut Gazi Yılmaz, “Bu harekat barış için, adalet için yapılan bir harekattır. Şimdi her zamankinden daha fazla birlik olmanın, diri olmanın, bir ve beraber bir yumruk gibi düşmanın sinesine vurmanın günüdür.“ dedi.

banner619
Gündem 30.01.2018, 14:24 30.01.2018, 17:11
835

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’deki ‘Zeytin Dalı Harekatı’nda 10 gün geride kalırken, kahraman Mehmetçik’imize destek açıklamaları devam ediyor. Bu kez Düzce Büro Memur-Sen İl Temsilciliği tarafından askerimize ‘Yanınızdayız’ mesajı verildi.

“Bu harekat, teröristlere karşı yapılan bir harekattır”
Memur-Sen İl binasında kameraların karşısına geçen Büro Memur-Sen İl Temsilcisi Mahmut Gazi Yılmaz, “Şanlı ve kahraman ordumuzun yaptığı bu harekat, teröre karşı, teröristlere karşı yapılan bir harekattır. Bu harekat, ülkemizin güney sınırında sözde bir terör devleti kurulmasının önüne geçmek, Afrin’den Akdeniz’e inecek bir ‘Terör Koridoru’nu engellemek için yapılan bir harekattır. Bu harekat barış için, adalet için yapılan bir harekattır. İlerleyen zamanlarda ülkemize karşı oluşabilecek tehditlerin önünü şimdiden kesmek için yapılan bir harekattır. Bu harekat, Suriye’nin Suriyeliler’e verilmesi için yapılan bir harekattır. En önemlisi emperyalizme karşı yapılan bir harekattır.”

 “Düşmanın sinesine vurmanın günüdür”
Birlik ve beraberlik için çağrıda bulunan Yılmaz şöyle devam etti: “Irak ve Suriye’nin kuzeyinde oluşturulmak istenen yapıyla bu birliğe ve beraberliğe hedeflediğinin de bilincindeyiz. Dolayısıyla bir noktada bütün bölgenin hafızası konumundaki ülkemizin birliği ve beraberliği, herkes için bir umuttur. Şimdi her zamankinden daha fazla birlik olmanın, diri olmanın, bir ve beraber bir yumruk gibi düşmanın sinesine vurmanın günüdür. Büro Memur-Sen olarak bu umudun korunması adına yapılan Zeytin Dalı Harekatını destekliyor, şanlı ve kahraman ordumuzun yanında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Gerek duyulduğu takdirde tüm teşkilat olarak cepheye koşmaya, devletimizin vereceği tüm görevlere hazırız. Bu duygu ve düşüncelerle, cephede savaşan kahraman Mehmetçiklerimize Allah’tan yardım diliyoruz. Harekatta şahadet şerbeti içen askerlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.”  

Haber: H. GÜRSOY

banner844
Yorumlar (7)
ergenekon 4 yıl önce
ergenekon,balyoz kumpaslarında aynı orduya her türlü hakareti yapıyordunuz ,fetönün en büyük hamisiydiniz,orda menfaat bittimi?
Ali Taran 4 yıl önce
Memur senin her açıklamasında masada gördüğümüz sağlık sen başkanı ayhan bey i neden bir kez olsun açıklama yaparken göreniyoruz.tabibler birliğinin yaptığı açıklamaya sağlık sen den tepki yok mu yoksa.Gerçi tarlada izi olmayanın pazarda yüzü olmazmış.>Sahi ya nerde ne iş yapıyor bu ayhan bey geçici olarak hiç bir iş yapmadığı yerde kıyak memurluk yapıyormuş.doğru mu
nsm 4 yıl önce
vatan-millet-sakarya deyin, tamam. ama mehmetcigi oraya gitmek zorunda burakanlardan hesap sormak sizin akliniza hic gelmez mi? ülkeyi batakliga sürükleyenleri protesto etmek niye sizin akliniza gelmez? yoksa evlatlarimiz cok mu degersiz sizin icin?
Ismail 4 yıl önce
Tabi tabi dil ıslak yerde kolay döner çıkarcılar sizi hepiniz menfaat için atıp tutun ne oldugunuzu herkes biliyor
Selim 4 yıl önce
Sizmi vuracaksınız yumrugu. Güldürmeyın insanları.... :)
Selim 4 yıl önce
Bak kardeş tekrar söyluyorum vurun masaya o kadar babayıgıtsenız. İşiniz gücünüz çıkar menfaat. Bildiğiniz tek şey bu işte. Şimdi gölgede gölgelenmeye devam edin derim bende size. Er yada geç bıtecek o gölgelik:
gölge etme yeter 4 yıl önce
gülebilirsin.seni bu konular aşar.hep gül sen.devamlı gül.sadece gül.yeter ki iyikötü ülke için birşeyler yapanlara engel olma.gölge de etme.sen pencereden araba say.minderlerden kendine ev yap.canın da sıkılmaz.