banner851

banner614

“BÜTÜN İMKANLARIMIZLA ANTALYA’NIN YANINDAYIZ”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Antalya’da meydana gelen yangın felaketi nedeniyle Düzce Belediyesi itfaiye Müdürlüğü ekiplerini afet bölgesine sevk etti. 3 araç 6 personel ile soğutma çalışmalarına destek verecek ekibi Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli yolcu etti.

banner619
Gündem 29.07.2021, 18:30
1825
“BÜTÜN İMKANLARIMIZLA ANTALYA’NIN YANINDAYIZ”

Son yılların en büyük yangın felaketlerinden birini yaşayan Antalya’ya Düzce Belediyesinden destek geldi.

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla itfaiye Müdürlüğüne ait 2 arazöz, 1 pikap ve 6 personelin Antalya’ya yola çıktı. İtfaiye personellerini Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaver Gösterişli yolcu etti.

“Belediyemiz bütün imkanları ile Antalyalı kardeşlerimizin yanında”
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, başta Antalya olmak üzere Kayseri, Mersin, Osmaniye, Adana, Muğla, Kütahya ve Kocaeli’ne geçmiş olsun dileklerini iletirken, “Antalya’da meydana gelen ve 3 vatandaşımızın hayıtını kaybetmesine neden olan orman yangınları tüm ülkemizi olduğu gibi bizleri de derinden üzdü. Belediyemiz bütün imkanları ile Antalyalı kardeşlerimizin yanında ve hizmetindedir. Yangın söndürme ve arama kurtarma araçlarımız ile Antalya’ya hareket eden personellerimize kolaylıklar diliyorum. Antalya ve eş zamanlı olarak diğer illerimizde meydana gelen yangınlardan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (1)
Traveller 2 ay önce
Allah yardımcınız olsun...