banner851

banner614

CABOĞLU DA ÇIKIŞTI

banner619

Basın mensuplarıyla düzenlenen toplantı da Milletvekili Ümit Yılmaz’dan sonra konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu da iktidar partisine yüklendi. Caboğlu, “Bu dönem Düzce’ye sahip çıkın” uyarısında bulundu.

banner846
Gündem 07.08.2018, 13:40 07.08.2018, 16:49
2319
banner844

Düzenlenen kahvaltı programında basın mensuplarıyla bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz ve İl Başkanı İlhami Caboğlu yaptıkları açıklamalarda iktidar partisi AK Parti’ye çıkıştı.

İl başkanı olana kadar Düzceli değilmişim”

Yılmaz’ın ardından açıklamalarda bulunan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, değerlendirmelerde bulunarak şu ifadelere yer verdi:

Yakın bir zamanda seçim geçirdik. Seçimden sonra iktidar siyasi partiye mensup olan bir il başkanının ilk olarak Düzce’yi düşünmesi gerektiğini düşünüyorum. Seçimden çıkıldıktan sonra diğer muhalefet il başkanları olur, sivil toplum kuruluşları olur, yakında bir seçim atlattık ne yapılması gerekir gibi şeylerin konuşulması gerekirken daha yeni seçimden çıkılmış Düzce’yi nasıl kalkındırırız, sorunları nasıl çözeriz, şimdi farklı bir partiden vekil var. Bunları oturalım ve siz aynı partide olduğunuz için yukarıya telkin edemediğiniz konular vardır ve bu noktada bu bir fırsattır. Bu şekilde Düzce ele alınabilir. Düzce’nin önemli sorunları var. Ben sayın vekilimle birlikte 99 yılında siyasete başladım. Ben il başkanı olana kadar Düzceli değilmişim. Düzce’nin o kadar çok sorunları var ki.”

Bu nedenle bu dönem Düzce’ye sahip çıkın”

AK Partili vekillere de değinen Caboğlu, açıklamalarına şu cümlelerle devam etti.

Geçenlerde eski belediye binasının önünden geçiyorum ve esnafın biri Allah sizden razı olsun dedi. Dedi ki biz 16 yıldır bırakır siyasilerin ziyaretini kendilerini caddede göremiyoruz. Siz seçimden sonra sahaya indiniz, teşekkür mahiyetinde ziyaretler yapıyorsunuz. Bunlarda bu şekilde inmeye başladılar dedi. Bu bir milat olsun. Düzce’nin çok sorunları var ve bunları ele alalım. Siyaseti artık düşünmeyelim. Fahri Bey yanılıyor. Halk 16 yıl size büyük fırsat tanıdı. Bu nedenle bu dönem Düzce’ye sahip çıkın. Düzce ile ilgili yeni projeler üretin. Bizi de muhalefet partisi olarak değerlendirsinler ama Düzce’yi kalkındıralım. Komşu illere bakıyoruz ve gerçekten bizden çok çok öndeler.”

Haber: M. Aydın

Yorumlar (14)
dzc81 hakkı 3 yıl önce
ÖMER KÜÇÜK ĞÜ BLD BAŞKAN ADAYI OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ BAŞKASINI KOYARSANIZ AKP YİNE ALIR ONA GÖRE.
düzcede mhp zamanı 3 yıl önce
sayın başkanım akp düzceye sahip çıkmıyor mhp olarak muhalefetin gücünü iktidarı şıkıştırınki yerel seçimler geliyor bu seçim akp nin beleş oylarının mhp dönmesine yarar mhp etkili muhalefet yapsın yeter
Sancaklı 3 yıl önce
Almanya 6 bin.Ingiltere,de 7 bin makam aracı var.Ülkemizde 125 bin ve buna ilaveten 64 lux makam aracı daha alınıyor. Belediyeler ona keza kiralık araclardan geçilmiyor.Yolsuzluk almış başını gidiyor.Hangi sahip cikmadan bahsediyoruz?
Düzceli 3 yıl önce
Fındıktaki ali cengiz oyunlarını meclise ve hukuka taşıyın mhp yetkilileri
FATİH 3 yıl önce
Saha ziyaretiyle ağlamayı bırakın.Hizmet yapın .Hizmet etmek her babayiğidin işi değil.Ötmekle olmuyor...
Yorumcu 3 yıl önce
Gercekten secilene kadar vatandaştan iyisi yok secildikten sonra mumla arasan bulamiyorsun vekilleri.Haeamdir bunlarin adigi para
Ramis 3 yıl önce
Fındığa sahip çıkmayan ak partiye oy yok benden artık.
Yorumcu 3 yıl önce
Cikar cikar.daha once nsil verdinse yine verirsin
Mahmut 3 yıl önce
Cumayeri’nde iyi bir aday koyun kesin kazanırsınız. Millet kaldırım üstüne bina yaptıran belediye reis’inden bıktı.MÜTAİT dostu başkan!!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın