banner851

banner955

CABOĞLU’NDAN 10 KASIM MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin 83. yıldönümü ve 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Ata’yı yad eden Caboğlu, “Ortaya koyduğu fikir ve idealler, ülkemizin yaşadığı her badirede daha da iyi anlaşılmakla beraber bizlere de ilham kaynağı olmaya devam etmektedir” ifadelerini kullandı.

Gündem 09.11.2021, 18:44
1013
CABOĞLU’NDAN 10 KASIM MESAJI

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete irtihalinin üzerinden 83 yıl geçti. Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Caboğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 83. Yılında rahmet, minnet, ve hürmetle yad diyorum. Ortaya koyduğu fikir ve idealler, ülkemizin yaşadığı her badirede daha da iyi anlaşılmakla beraber bizlere de ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Türk milletini yeniden aydınlığa kavuşturan bir büyük kahramandır. Unutulmamalıdır ki Atatürk, Türk olarak yaradılışını olağanüstülük olarak gören bir büyük Türk milliyetçisidir. Bağımsızlık yolunda ölümü hiçe sayan o büyük insan, gerçek bir ülkü devidir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikal edişinin 83. yıl dönümünde minnet ve rahmetle yadediyor; açtığı yolda ve gösterdiği hedefe durmaksızın yürüyeceğimize ant içiyoruz. Ne Mutlu Türküm Diyene.”

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız