banner851

banner955

CABOĞLU'NDAN GENÇLERE UYARI

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, 2023 seçimleri öncesinde gençlerin algı oyununa karşı daha dikkatli olmalarını isteyerek, “İçi boş bir özgürlük masalıyla Türk gençliğinin zehirlenmesine, bizzat Türk gençliği müsaade etmeyecek” dedi.

Gündem 23.09.2022, 22:18 24.09.2022, 16:13
1626

Siyasi çalışmalar kapsamında gençlerin algı oyunlarıyla kandırılmak ve uçuruma çekilmek istendiğini dile getiren MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, “2023 yılında yapılacak olan seçimleri 15 Temmuz gecesi yarım kalmış ve başarılamamış bir hesabın tamamlanabilmesi için milat kabul ederek, 2023’ü seçim olmaktan çıkartacak alçaklarla Türkiye'nin dört bir yanında mücadele etmek zorunda kalıyoruz. İşte bunların yurt dışından aldıkları destek, fonlamayla oluşturdukları algı yönetimlerine özellikle genç kardeşlerimiz kendilerini kaptırmayacak. İçi boş bir özgürlük masalıyla Türk gençliğinin zehirlenmesine, bizzat Türk gençliği müsaade etmeyecek. Bu topraklardaki en büyük özgürlüğü kendi değer yargılarıyla, imanıyla, kendi hür iradesiyle yaşama olduğunu bilecek. Daha iyi bir Türkiye iddiasıyla sizi tuzağa çekmek isteyenler, sizi Kandil'in masasına meze yapmak isteyenler, Türkiye Cumhuriyeti'nin anahtarını sizlerin elinden alıp tüm emperyalist hedeflerin önünde bu anahtarı fırlatıp onların planları için Anadolu'yu bir eylem sahası haline getirmek isteyenlere hep birlikte dur diyeceğiz ve geçit vermeyeceğiz” dedi.

Birlik ve beraberlik mesajı verdi

Ekonomik göstergelere de değinen Caboğlu, birlik ve beraberlik mesajı vererek, “Memleket zordaysa her birimiz tek bir aile, tek bir sülale gibi gerekirse birlikte görmemeyi göze alacak kadar fedakarca bir tavırla ama emperyalizmin kulağımıza üflediği tüm yalanı elimizin tersiyle bir kenara iterek tüm dünyaya istediğinizi yapabilirsiniz. Ayçiçeği, akaryakıt fiyatıyla oynayabilirsiniz. Bizi aç bırakarak terbiye etmeye çalışabilirsiniz. Ama şunu bileceksiniz ki açlıktan ölmek üzere olsak da, son nefesimizi veriyor olsak da bu bedel son nefesini verdiği güne kadar ailesiyle birlikte vatan diye haykırmaya devam edeceğiz. Ama emperyalizmin aşağılık çizmelerine İslam’ın ruhuyla nurlanmış, tüm dünya Müslümanlarının sığınacak son limanı haline gelmiş bu coğrafyayı teslim etmeyeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (7)
Genç kardeşin sana seslen 2 ay önce
Başkan gezmeyin dolaşmayın anlatmayın. Siz ve ekibiniz mazot doğalgaz ve elektirik fiyatlarını düşürün SÖZ OY VERECEM. savaş ve beka sorunu olursa da söz senden öncede cepheye gidecem ama benim oğlumun okul giderlerini azalt benim markete rahat gitmemi sağla rahat ol
Ahmet 2 ay önce
30 senedir MHP destekçisiydim. Hesap sormazsan şerefsizim diyen bahçeliye oy verdim. Hala hesap sormasını bekliyorum
AHMET ZOR 2 ay önce
İÇİ BOŞ OLAN NEDİR SAYIN BAŞKAN? SİZİN DOLUNUZ ÜLKEYİ SOYANLARA SES ÇIKARMAMAK MI? GENÇLİK Mİ KALDI HAYALE KAPILACAK? BIRAKIN BOŞ İŞLERİ.
Adnan 2 ay önce
Biz bu masalları çok duyduk sayın başkan. Bir an önce ne yapacaksanız yapın halkı ekonomik olarak rahatlatin.
baba 2 ay önce
syn başkan siyaset deyil gençler uyuşturucu batagında bunlara ne yapılacak düzcede acil önlem alınmasa uyuşturucu ailelerin başına buyuk bellar acıka
Anlayan,a söz söylenir 3 ay önce
Teşkilatlarında başka partilerden kovulanlardan toplama kişilerle sığınacak liman olamazsın, aldanırım. Son seçimde aldığınız oy kadar oy alma şansın olmaz, teşkilatını gözden geçirmende fayda var, bırak algı operasyonu yapanları da bir program yap da yenilenmeye git, bu seçim çöküş olmasın, diyorum. Seçimlerden sonra bunları hatırlatırlar. Gölyakaya dün örnek vermiştim. Başkan kukla olma, kuklayı sen yap ve sen oynat diyorum.
08YAVUZ81 3 ay önce
En büyük zehir sizler degilmisiniz din iman söylemleriyle yıllar yılı bu milletin kanını emen siz değilmisiniz ama bu sefer gençlik size haddinizi bildirecek gençlere ne benim nede sizin akıl vermeye aklımız yok