banner851

banner614

CADDEYİ TRAFİĞE KAPATACAĞIZ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş İstanbul Caddesinin Ramazan ayının 15. gününden itibaren araç trafiğine kapatılarak Türkiye’nin en büyük alışveriş meydanı oluşturacaklarını söyledi. Cadde üzerinde yaklaşık iki kilometrelik tramvay hattı oluşturacaklarını belirten Keleş, çok farklı aydınlatma sistemi de kuracaklarını ifade etti.

banner846
Gündem 13.05.2017, 16:57 15.05.2017, 10:10
13750
banner844

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş “Düzce Otları Tyche Bereket Festivali” İstanbul Caddesinin trafiğine kapatılacağına yönelik çok önemli açıklamalar yaptı.

İstanbul Caddesinin Ramazan ayının 15.gününe denk gelen 14 Haziran’dan itibaren araç trafiğine kapatılacağını açıklayarak Türkiye’nin en büyük alışveriş meydanı oluşturacaklarının müjdesini verdi.

Konuyla ilgili konuşan Keleş, “İnsanlar özgürce yürüyerek alışveriş yapacaklar. Hiçbir risk olmayacak. Çocuklarımız rahat edecek. İstanbul Caddesinin ortasından İstiklal Caddesinde olduğu gibi nostaljik tren geçecek. Eski belediyenin oradan başlayarak Anıtpark Meydanına kadar uzanacak. Vatandaşlar 1-2 aya kadar seyahat edecek. Ayrıca Ramazan ayıyla birlikte caddede çok farklı aydınlatmalar göreceksiniz” dedi.

Yorumlar (63)
öz düzceli 4 yıl önce
yine pis bi tezgah var desene şuna. çaldıklarına kılıf ve fatura kesecek yer arıyorsun . ulan tramvaya kadar düzcenin eksiği mi yok? utanın kalıbınızdan utanın. belediye olarak akpartiye oy yok artık. ölüm var ölümmmmm
Reco 4 yıl önce
Bu düzceliler iyilık yaramaz.. En güzelini Yapsada suc..Bu eleştırenlere düzceyı altın tepsıyle ıkram edın yıne eleştırıye devam Bu nankörler.. bu eleştırenlerın cogu hebsı akp zamanında parayı Bulupda sonradan nankörlük yapanlar
Ayran 4 yıl önce
Ayranın yok içmeye tranvay ile gidersin....... ya.
Bu kadar trafik ve araç yoğunluğunu nereye sokacaksın be adam. Yaptım oldu kafasıyla nereye kadar. Düzce de İstanbul caddesinin trafik yükünü çekecek alternatif yol yok. Söyle de bilelim.
ANKARADAKİ DÜZCELİ 4 yıl önce
Ankara'da konuşulan;Bakanlar Kurulu revizyonunda Faruk Özlü'nün, Belediyelere yapılacak operasyon iddialarında yine ilk sırada Mehmet Keleş'in adının geçmesi bir Düzceli olarak beni üzüyor.
İnşAllah yanılırım.
Bekliyoruz 4 yıl önce
Tüm Düzce umutla heyecanla bu haberi bekliyor.
Yahu 4 yıl önce
Yahu bir kez olsun düşünün , planlayın hesap kitap yapın.
Mimarlar ve mühendisler odasına, şehir planlamacılara bir sorun. İnsandan çok araç olan bu bu kasabada böyle bir kararı almak doğru mudur. Bir rapor isteyin artıları eksileri nedir.
Aykut 4 yıl önce
Trafiğe kapatmak mı ?Tramvay mı?O zaman desene Audiyede gerek kalmadı...
memo 4 yıl önce
Ulke ortalamasinin uzerinde arac var bu sehirde. Yollar desen yok gibi. Artik o tramvayla tasirsin o kadar otomobili
81. Cadde 4 yıl önce
Istanbul caddesi bolu caddesi gaziantep caddesi isimleri degismelidirrr. Duzceye has isim koy belediyee...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın