banner851

banner614

ÇAKIR, BAŞKAN AY’I TERLETTİ

Bayramlaşma programları Düzce Belediyesi’nde devam etti. Programda AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı sorularıyla terletti.

banner619
Gündem 22.08.2018, 18:49 23.08.2018, 18:35
2857

Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programları devam ediyor. Son bayram programını da Düzce Belediyesi’nde yapıldı. Programa AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, parti üyeleri, belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

“Başkana soruyorum bu bayram otobüsler ücretsiz mi?”

Programda konuşma yapan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, sorduğu sorularla Başkan Dursun Ay’ı terletti. Çakır, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Önümüzde yerel seçimler var. Yerel seçimlere de belediye başkanımızın bu şekilde çalışarak girmesini temenni ediyorum. Yerel yönetimler hizmeti zor olan kısımda yer alıyorlar. Milletle muhatap olan sizlersiniz. Başkana soruyorum bu bayram otobüsler ücretsiz mi? Başkan diyor ki otobüsleri de bedava yapsaydık gerçekten cepten harcardık, tuvaletleri bedava yaptık diyor. Çayları da bir liraya düşürdük diyor. Ben kendisine teşekkür ediyorum.”

“Düzce ile belediye ile sorunları olan direk gelsin, bu sorunları çözelim”

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da yaptığı konuşmada belediye içinde kırgınlık olmaması gerektiğini söyleyerek şöyle konuştu:

“Tabi ki fındık sezonu ve bayram tatilinin uzun olması nedeniyle bazı arkadaşlarımız şehir dışında bulunuyor. Bunun yanı sıra belediyemiz biliyorsunuz her konuda çalışmalarına devam ediyor. Belediye personelimizin yarısı şu an iş başında bulunuyor. Otobüslerimiz çalışıyor, orada arkadaşlarımız iş başında, su kanalizasyon işleri iş başında, zabıtalarımız iş başında, temizlik işlerimiz iş başındalar. Ekiplerimiz tatil yapmamakta ve iş başındalar. Biz bu bayramlaşma programının ardından ekiplerimizi çalıştıkları yerde ziyaret edeceğiz. Biz bir aileyiz ve hep birlikte çalışıyoruz. Belediyede 19 müdürlük var. Bu müdürlükler birbirleriyle koordinasyonlu çalışmazlarsa biz başarılı olamayız. Göreve başladığımda iki müdür arasında kırgınlık olduğunu duyarsam o iki müdür hakkında gerekli işlemi yaparım demiştim. Haklı haksız burada ayırt edilmez. O yüzden bütün çalışan arkadaşlarımız birbirleriyle uyumlu şekilde çalışacak. Düzce’deki bütün sorunları biliyoruz, hakimiz. Düzce ile belediye ile sorunları olan direk gelsin, bu sorunları çözelim.”

Haber: M. AYDIN

 

banner844
Yorumlar (25)
Doganli 81 3 yıl önce
Belediyeyeye gelir getirecek butun imkanlari yandaslariniza peskes cekmeseydiniz simdi cepten yeriz demezdiniz. Duzceliye bu bayram tuvaletler icretsiz varol baskan...
Yavuz0881 3 yıl önce
Ver yalanin mehterini yalan yalan bu partinin adi bence yalan partisi olmalıydı
Veysel Bağcı 3 yıl önce
AK Parti millet vekilleri Kılıçdaroğlunu örnek almışlar. Hep yenilen kaybeden hesap vermiyen, hesap soran kahraman. Niye vatandaş 1 tane eksik seçti. Niye kendileri 3.değilde 1. Sıradaydı fedakarlığı ozaman görürdük.
darıcılı 3 yıl önce
cakır beyin sorduhu soruya bak bu bayram otobüsler bedevamı siz bu milleti iyice tembellihı alıstırtınız her kesi ama bu millet zaten aynı suriyeliler gibi bedavacı oldu yazıklar olsun bu millete
Çilekeş 3 yıl önce
Fahri çakır milletvekili olduya başka ne demeli.ümit yılmaz git elini öp çakırın o birinci sırada olmasaydı sen rüyanda görürdün milletvekilliğini seni gören gidip mhp ye oy verdi.
? 3 yıl önce
komik soru ve komik cevap dalga mı gećiyorsunuz
Mehmet 3 yıl önce
Yaa duzce belediyesi malları sata sata borçlarını bitiremedi onlar calışmayan tramvay yapsınlar duzce girişlerine dunya para verip caddeleri pavyon gibi ısıklandırsınlar
Alperen 3 yıl önce
Geride kalan 80 Vilayetin Belediye Başkanlarından böyle bi tuvaleti bedava yaptık çayı 1 TL yaptık diyerekten bir talihsiz açıklamalar duyamazsınız
Doğru dedin 3 yıl önce
Hani bi deyim varya bunlara cuk oturuyor. Dervişin fikri neyse zikri de odur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın