banner851

banner614

ÇAKIR VE KESKİN ANITPARK’TAN SESLENDİ

banner619

Seçimlerin ardından Anıtpark Meydanı’nda vatandaşların kutlamalarına katılan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin halka seslendi. Açıklamalarda Düzcelilerin üzerine düşeni yaptığı, bundan sonra işin kendilerine düştüğü ifade edildi.

banner846
Gündem 25.06.2018, 11:41 25.06.2018, 16:43
2582
banner844

Düzce’de seçimlerin ardından halk meydanlara indi. Ellerine parti bayraklarını alan Düzceliler AK Parti’nin 3’te 2 zaferini kutlamak ve Cumhur İttifakının Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni sistemin ilk cumhurbaşkanı seçilmesini kutlamak için Anıtpark Meydanı’nı doldurdu.

AK Parti Marşları ile sloganlar atan Düzcelilerin kutlamasına AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve ilçe belediye başkanları ile teşkilat üyeleri de katıldı.  

Meydanda açıklamalarda bulunan AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır Düzcelilerin kendilerine gerekli desteği verdiğini ve bundan sonraki süreçte görevin kendilerinde olduğunu söyleyerek oy verenlere teşekkür etti.

“Dünyaya her şeyin 5’ten büyük olduğunu ilan ettiniz.”
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin de yaptığı açıklamada Düzcelilere teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi:

“Sizleri en kalbi duygularımla selamlıyorum. Düzce her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanımıza, Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmıştır. Düzce hiçbir zaman Sayın Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmadı. Ona hep sahip çıktı, ona hep yol arkadaşlığı yaptı ve bize sahip çıktı. Düzce bizi hiçbir zaman mahcup etmedi. Bu davaya her zaman sahip çıktınız. Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman sahip çıkacağız. Düzce, 15 Temmuz’da olduğu gibi, 16 yıldır olduğu gibi sahip çıkacak. Düzce, vatanına, toprağına, şehidine, bayrağına her zaman sahip çıkmıştır. Onun için Düzce görevini yapmıştır ve bundan sonra da yapmaya devam edecektir. İnşallah şimdi önümüzde yeni bir sistem var, yeni bir Türkiye var. Bu yeni Türkiye’de inşallah her şey daha iyi olacak. Vatan hainlerine, bize kapının arkasından bakanlara mahcup etmediniz. Bu yeni süreçte inşallah dünyanın en büyük devletlerinden biri olacağız. Sayın cumhurbaşkanımızın dediği gibi dünyaya her şeyin 5’ten büyük olduğunu ilan ettiniz.”

Anıtpark Meydanı’ndaki coşku ve kutlamalar gece geç saatlere kadar devam etti.


Haber: M.AYDIN

 
 
Yorumlar (11)
Faruk 3 yıl önce
Belediye seçimlerini kazanma ihtimaliniz varmı sizce ömer küçük vekillik için neden aday gösterilmedi sanıyosunuz bundan sonra ya adam olucaksınız çalışıcakdınız yada kapı orda.
VATANDAŞ 3 yıl önce
Bu kutlamayı başarı olarak görenlere gülüyorum.AKP düzcede kaybetti bu seçimden sonra her seçim bir vekil daha kaybeder.
Sokak 3 yıl önce
Düzcenin ana caddesinin adı nedir diye sorsanız cevap veremeyecek olan bir hanım efendi iki dönemdir vekil oluyor. Allah aşkına bu kepazelikten , dayatmadan başka bir şey değil.
Suat 3 yıl önce
Akp Millet vekili adaylarinda ilk iki kisi oldugu icin ,halk tepki icin mhp den vekil secti, sizde istifa edinde halka hizmet etmis olursunuz dayatma vekilsiniz.
tnr 3 yıl önce
daha önce kimdeydi Ayşe hanım? şanlısınız ki bu beceriksizliğinize rağmen halâ size oy veren bir kitle var.
ahmet 3 yıl önce
AKP seçmeni enteresan.Seçimden önce AKP daha güçlü idi.Recep Tayyip Erdoğan zaten Cumhurbaşkanı idi ve yargı yasama yürütme zaten onun emri altın da idi.Meclis derseniz çoğunluk siz de idi istediğiniz gibi at koşturuyordunuz.Farkındamısınız seçimden sonra gücünüz azaldı,gücü Devlet Bahçelinin eline verdiniz.Göremediğiniz bir BOP projesi olan tek adam rejimine fiilen geçildi.BOP projesi ile parçalanan ülkelerin hepsi tek adam rejimi ile yönetiliyordu.İYİ UYKULAR AKP SEÇMENİ uyandığınız da iş bitt
Eğitim şart 3 yıl önce
3 vekilin 1 ini kaybetmiş hala işler bizde deniyor zaten sizde olduğu için böyle olmadimi
Güven 3 yıl önce
İki vekile de güvenmiyorum. Hele ki dayatılmış olmalarını asla kabul etmiyorum.
Düzce bu iki vekilden ibaret değildi. Yazık ettiniz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
kapalı