banner851

banner614

ÇALIŞMALAR YARIDA KALDI

banner619

Düzce Merkeze bağlı Darıcı Mahallesi sakinleri mahallelerindeki dere yataklarının temizlenmemesi ve yapılan ıslah çalışmalarının yarıda kalmasından şikayetçi. Düzce Belediyesi’nin çalışmalarını bir an önce bitirmesini isteyen vatandaşlar, dere yataklarının tamamen kapatılmasını istiyor.

banner846
Gündem 20.10.2019, 14:02 20.10.2019, 14:24
2356
banner844

Düzce’de çevre ile ilgili şikayetlere her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na gönderilen video ve fotoğraflarla sorunlar gözler önüne serilirken, yetkili merciler göreve davet ediliyor. Mahallelerindeki sıkıntıların çözüme kavuşturulmasını isteyen bir mahalle de Darıcı Mahallesi..


Vatandaşlar Darıcı Mahallesi’ndeki dere yatağı ıslah çalışmalarının bitmemesinden dert yandı. Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na kaydettikleri derenin kirliliğini gösteren görüntüleri gönderen tepkili vatandaşlar, Düzce Belediyesi’ne ‘Bu sorunu çözün!’ çağrısı yaptı.


Yazın sinek ve kokudan duramadıklarını söyleyen Darıcı Mahallesi sakinleri, “Madem bir iş yapılıyor neden yarım kalıyor. Yarım kalmamalı. Nedir bu Darıcı Mahallesi’nin çektiği? Yazın sinek ve kokudan duramaz olduk. Belediyemize çağrımız buranın acilen kapatılmasıdır. Belediye yetkililerini bu konu ile ilgilenmelerini istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
city Hall 2 yıl önce
THAT IS GONUL BELEDIYECILIGI!
Köylü 2 yıl önce
Ha bu darıcı ne cekiyor belediyeden yolları bozuk dar derelerde sinek koku hizmet yok yıllardan beri Otaban yolunu bedava verdiler yaranamadı oy verdi olmadı yazıktır ha