banner851

banner614

ÇALIŞMALARA BUGÜN YENİDEN BAŞLANDI

Dün Öncü Haber’in gündeme taşıdığı Kaynaşlı İlçesine bağlı Darıyeri Mengencik köyünde yapımı yarım bırakılarak, köy halkının mağdur olmasına neden olan Viyadük inşaatı ile ilgili, Düzce Valiliği harekete geçti. Haberimizin ardından, Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen ile görüşen Düzce Valisi Cevdet Atay, viyadük inşaatının bir an önce bitirilmesi talimatını verdi. Bunun üzerine İl Özel İdaresi ekipleri bugün bölgeye gönderilerek, çalışmalara yeniden başladı.

banner619
Gündem 11.01.2021, 15:46
2681
ÇALIŞMALARA BUGÜN YENİDEN BAŞLANDI

Düzce İl Özel İdaresi tarafından, bir süre önce Darıyeri Mengencik Köyü mevkiine atık su viyadüğü inşa edilmesi için çalışma başlatıldı. Viyadük inşaatının yarım bırakılması üzerine, Darıyeri Mengencik Köyü’nün Hacı Mehmet Mahallesi ile bağlantısı kesildi.

Viyadük çalışmalarının yarım bırakılması nedeniyle yaya ve araç trafiğine kapanan yol, Hacı Mehmet Mahallesi sakinlerine adeta eziyete dönüşmüştü. Öncü Haber Merkezi’nin dün köylülerin tepkilerini gündeme taşımasının ardından, bugün Düzce Valiliği harekete geçti.

Konu ile ilgili İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen ile görüşen Düzce Valisi Cevdet Atay, viyadük çalışmalarının bir an önce bitirilmesi talimatını verdi. Bunun üzerine bölgeye gönderilerin İl Özel İdaresi ekipleri, söz konusu viyadükte yeniden çalışmalara başladı. Çalışmaların yarına kadar tamamlanacağı bildirildi.  

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Beyköy 9 ay önce
Beyköy yolu üzeri otoban üstgeçitinin orası aylardır patates tarlası gibi. Kimse görmüyor mu bunu yazıklar olsun. O kadar işlek yol nasıl ihmal edilir?