banner851

banner861

“ÇALIŞMALARI KARAYOLLARI YAPIYOR”

banner619

Düzce Belediyesi, Fiskomar Kavşağı’nda dün sabah itibarıyla başlanan ve Düzce trafiğini felç eden yol çalışmasının 8 Kasım Pazar gününe kadar devam edeceğini duyurdu.

banner846
Gündem 04.11.2020, 15:36
3516
“ÇALIŞMALARI KARAYOLLARI YAPIYOR”
banner844

Düzce’de trafiğinin en yoğun olduğu noktalardan olan Fiskomar Kavşağı’nda, dün sabah saatlerinde başlatılan çalışmalar nedeniyle trafik arapsaçına döndü. Sabah saatlerinde Çoban mevkiinde akşam saatlerinde ise Soğancı Sapağı ile Kervan mevkii arasında trafik durma noktasına geldi. Araç yoğunluğu nedeniyle sürücüler oldukları yerde saplanıp kaldı.

Sabah işe giderken akşam ise evlerine dönerken trafik kabusu yaşayan Düzceliler zamansız ve haber verilmeden yapılan çalışmaya tepki gösterdi.

Düzceli sürücülerin çalışmaya tepkisi dinmemişken Düzce Belediyesi’nden bir kötü haber daha geldi. Belediyeden yapılan açıklamada Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından Fiskomar Kavşağı’nda dün itibariyle başlatılan kazıma ve asfaltlama çalışmalarının 8 Kasım Pazar gününe kadar süreceği bildirildi. Vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına alternatif güzergahları kullanması yönünde uyarıda bulunuldu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (7)
GÖKHAN 7 ay önce
ZATEN KARAYOLLARI BİRLEŞMİŞ MİLLETLERE BAĞLI OLDUĞUNDAN, BİZİM BELEDİYE BAŞKANI VALİ MÜDAHALA EDEMİYOR.
Citizen 7 ay önce
Bu kadar plansız, programsız bir çalışma görmedim. Alternatif bir yolun olmaması da ayrı bir saçmalık...
Ahmet 7 ay önce
Resmen millete eziyet ediyonuz
Kasabanın hasi 7 ay önce
Eee siz bu haberi çalışmayı belediye yapıyor diye vermistiniz şimdi ne oldu ???
Düzceli 7 ay önce
Faruk bey gerçekten düzcemize birşeyler katmak yenilemek geliştirmek istiyor ama bana kalırsa bu hedefleri için yetersiz bir ekibi var.bence işinde uzman tecrübeli kişiler ile yola çıkarsa başarılı olacak duzceye geliştirecektir
Düzceli 7 ay önce
Belediyecilik tecrübesi olmayan aslında değerli bir insan olan faruk özlü maalesf sürekli hatalar yapıyor..bu işler madem yapılacaktı neden sokağa çıkma yasağı olan.zamanlarda yapılmadı neden önceden haber verilip millet yönlendirilmedi.
castro 7 ay önce
bir vatandaş olarak soruyorum bu çalımayı cuma cumartesi ve pazar günü yapsalardıda bu vatandaş bu mıllet evıne bu trafik çilesini çekmeden gitseydi olmuyormuydu bunu karayolları yapıyorsa nasıl bır planlama yapıyorlar madem eğer belediye yapıyorsa sorumlusu kım kurumlar hangı cahıllerın elıne kalmıs planlama yapamıyor yazık
16°
kapalı