banner851

banner614

CAM FİLMİ CEZALARI ERDOĞANI KIZDIRDI

banner619

Araçlara sonradan takılan cam filmine ceza kesilmesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı da kızdırdı.

banner846
Gündem 09.11.2017, 11:00 10.11.2017, 11:14
15463
banner844

Erdoğan'ın başkanlık ettiği AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında araçlara sonradan takılan cam filmlerine kesilen cezalar da tartışıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşın da büyük tepkisini toplayan cezalarla ilgili olarak “Genelge yayınlayın, düzeltin bu işi'' dedi.

Çalışma yapılacak
Erdoğan, konuyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın çalışma yapmasını istedi.

Kesilen cezalar ile ilgili de düzenleme

MYK toplantısında Başbakan Binali Yıldırım, parti yöneticilerine “Ceza kesilmeyecek, kesilen cezalarla ilgili de çalışma yapılacak.” bilgisini verdi. (Kaynak: haber7.com)

Yorumlar (58)
Fatih 4 yıl önce
Efiloğlu
Sari 4 yıl önce
Reis bi sekikde başkasının verdigi kararı istedigimiz gibi duzeltti bizden yana oldu bu adam.bu ise el atmasaydı o sekilde kalacaktı dua etmeniz lazimken ileri geri konusuyoz .... ewt diyecegiz tabiyki
siyiran 4 yıl önce
ulan ne yapacagimizi sasirdik artik yedik ceza 412 sok Ver 50 tak birdaha 250 yola cik yeceza doksanla 250 neymis yol yapilmis parasini biz den cikar yeter be. Yeter paronayak olduk artik benim colugumun cocugumun
Kendimi burda bulamadim 4 yıl önce
Yorumlar gercekten cok Ilginc, ancak kendimi bu mevzu ilen alakali yüzde yüz katilacam aciklamalarda bulamadim. Bence Siyah film olayi Araclarin ön Camlarinda Yasaklanmasi Dogru bir Karar. Avrupaya Bakilirsa Örnek kanunlar Göreceksiniz.
RECEP TAYYİP ERDOGAN SEVD 4 yıl önce
Herkes biliyorki reisin bu millete ihtiyacı yok bu milletin reise ihtiyacı var nankörlük yapmayın ke-mal ( Allah fırsat vermesin ) başka geçse tayyip diye nelerinizi verirsiniz
Duzceli 4 yıl önce
Tavsana kaç taziya tut diyolar. Sanki yasaklayan baska partidende simdi karsi geliyosunuz. Biz sizi basa getirmeyi bildigimiz gibi indirmesinide biliriz.
M. G 4 yıl önce
Allah senı basımızdan eksık etmesın REİS...
yolcu 4 yıl önce
En iyisi benim arabamda yok sorunumda isim olursa bin otobuse hadiii..:::))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın