banner851

banner614

CAMİKEBİR’DEKİ SON KONUTLAR SATILIYOR!

banner619

Düzce Belediye Meclisi’nin bu akşam gerçekleştirilen Haziran Ayı İlk oturumunda MHP’li Meclis Üyeleri, Melen Su Park’ın adının Mamure Köyü Şehidi, Şehit Cihan Aksarı olarak değiştirilmesi konusunda sözlü öneri verdi. Ayrıca Camikebir Mahallesi’nde Düzce Belediyesi’ne ait olan son TOKİ konutlarının da satışa çıkarılması konusu plan ve bütçe komisyonuna havale edildi.

banner846
Gündem 04.06.2018, 18:43 06.06.2018, 11:56
3846
banner844

Bu akşam gerçekleştirilen Düzce Belediye Meclisi Haziran Ayı İlk Birleşimi Düzce Belediyesi Meclis Salonunda, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay başkanlığında gerçekleştirildi. 8 gündem maddesinden oluşan mecliste, 22’si imar olmak üzere toplamda 35 talep görüşüldü.

Şehit Cihan Aksarı’nın adı Melen Su Park’ta yaşayacak
Mecliste görüşülen ilk konu Mamure Köyü Şehidi, Şehit Cihan Aksarı’nın isminin Melen Su Park’a verilmesi oldu. MHP’li Belediye Meclis üyeleri tarafından verilen bu sözlü önergenin gündeme alınması oy birliği ile kabul edildi. Başkan Ay konuyla ilgili Aksarı ailesi ile görüşüldüğünü ve Melen Su Park’ın içerisinde bulunan spor kompleksine şehidimizin adının verilebileceği konusunun değerlendirileceğini söyledi.

Camikebir TOKİ’deki son konutlar satılıyor
Meclisin ilk gündem maddesi, kamu konutları kararı oldu. Geçtiğimiz aylarda Camikebir TOKİ Konutları’nda Düzce Belediyesi’ne ait 38 konuttan 30’unun belediyenin borcuna karşılık satılmıştı. Bu kez Düzce Belediyesi’nin lojman olarak ayırdığı son 8 konut, ihtiyaç olmadığından satışa çıkartılması talebi gündeme geldi. Konu plan ve bütçe komisyonuna havale edildi.

Tamamlanamayan Şıralık Tesisi için ek kredi
Şıralık Spor Tesisi’nin yapımı için çekilen 7 milyon TL’nin yapılan iş için yeterli gelmeyeceği belirtilerek İller Bankası Genel Müdürlüğü’nden KDV dahil 1 milyon 400 bin TL ek kredi talebinde bulunulması için Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’a yetki verilmesi talebi meclis gündemine geldi. Konunun gündeme alınması oy birliği ile kabul edildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (10)
Bir yolcu 3 yıl önce
Oyun ve eylence yerlerine şehit ismi olurmu başka yerler yokmu mesela mamure köyü merkez caminin adını şehit cihan aksari camisi olarak verebilirsiniz. Aileye tavsiyem iyi düşünsünler.
elalem 3 yıl önce
Ulu orta ev mi olur ...
Tarih 3 yıl önce
Bu evler eskidi be artık, dışardan bakınca bile sıva çatlakları görülüyor. Bunlar 5 para etmez, beton yığını . Şehrin göbeğinde ev mi olur hangi akla hizmet yapılmış orası da ayrı bir soru
t 3 yıl önce
Devlet destekli müteahit işi bunlar ) güya yoksula fakire konut yapıyorlardı 400 bin lira
İsim baska yere verilmeli 3 yıl önce
Eglence merkezine sehit ismi verilmesi kadar absurt bir şey olamaz heraldd!
m 3 yıl önce
Neden insanlar şehidimizi kötü mü anmalı ? Adı orda olursa herkes bilir o parkın orda olmasu için birileri canını verdi
Akpli 3 yıl önce
Konutlar düzce gibi gelişmeyen bir şehire göre çok uçuk fiyatları artı kiralarda düzcede çok yüksek düzcede hersey cok pahalı
Duz 3 yıl önce
Duzce belediyesinin gelirleri yokmu bu kadar kiredi borc kim odeyecek bu tabiki biz yazik
sen 3 yıl önce
sen ödeyeceksin vatandaş olarak haberin yok mu hala
kazım 3 yıl önce
o pis suyunuza şehidimizini isminimi vereceksiniz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26°
parçalı az bulutlu